Neler Yeni

iPhone 15 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umut Yıldız
rahatsız mısın dostum ben sana apple iyi android kötü mü dedim ben sana sen windows işlerim sistemli kocaman cebine koyup taşıyamayacağın bir cihazı bir telefon ile kıyaslıyorsun. ADAM BİLGİSAYARI CEBİNE SOKUP MU TAŞISIN NE ANLATIYORSUN?! Şu foruma yaş sınırı gelsin artık.
Kral ben fiyat olarak kıyasladım sen niye anlamıyorsun bencede kapatalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuştukça batıyorsun adam telefon alıcam diyor sen pc al diyorsun. Yok bence motor alsın konuşacağı adamın direkt yanına gidip söyler ne diyecekse telefon faturası da ödemez
Kral bende fikrimi söyeldim aşağada hatta senin karın dedim sen neyin kafasını yaşıyorsun anladım seni fiyat olarak kıyasaldam adamda PC varmı yeni almama gerek yok dedi bitti kapattık konuyu sen nesini uzatıyorsun

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
Kral ben fiyat olarak kıyasladım sen niye anlamıyorsun bencede kapatalım
ürünlwrin kategorisi aynı olsa anlarım telefonla telefonu kıyaslarsın falan eyvallah haklısın. O zaman iphone 15 almak yerine gidip tamesi 10tl den alabildiği kadar ekmek alsın bu da fiyat hakkında bir yorumdur sonuçta. Ancak adamın istediği cevabı sence verebilmiş oldun mu? hayır. Adam bana telefon hakkında yardımcı ol ne yapim diye soruyor sen gidip adama bilgisayar al diyorsun Allah için düşünüp yorum yapın şu forumda annesinin karnından çıkan üyelik açıp burda trash talk yapıyor.

yenigeldim

80+ Silver
iPhone 15 yerine s24 al bence. 60hz ekran çekilmiyor. 15 pro alabilirsen al ama. Çok vermeyeyim diyorsan s24 al geç. Bende 15 pro var. 60hz 15 almamak ve FaceTime kullandığım için aldım. Yoksa s24 alacaktım

Son düzenleme:

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
kaanzi
iPhone 15 yerine s24 al bence. 60hz ekran çekilmiyor. 15 pro alabilirsen al ama. Çok vermeyeyim diyorsan s24 al geç. Bende 15 pro var. 60hz 15 almamak ve FaceTime şok kullandığım için aldım. Yoksa s24 alacaktım
S24ü kötü buldu iPhone alsın arkadaş bari

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umut Yıldız
ürünlwrin kategorisi aynı olsa anlarım telefonla telefonu kıyaslarsın falan eyvallah haklısın. O zaman iphone 15 almak yerine gidip tamesi 10tl den alabildiği kadar ekmek alsın bu da fiyat hakkında bir yorumdur sonuçta. Ancak adamın istediği cevabı sence verebilmiş oldun mu? hayır. Adam bana telefon hakkında yardımcı ol ne yapim diye soruyor sen gidip adama bilgisayar al diyorsun Allah için düşünüp yorum yapın şu forumda annesinin karnından çıkan üyelik açıp burda trash talk yapıyor.
Tamam kral haklısın yanlış anlattım galiba neyse kral senden özür diliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

S24ü kötü buldu iPhone alsın arkadaş bari
Ayn kral

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İsmail Erdem Konyar
15 alma 15 pro al ya da 14 pro.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
evet o bahsettiğiniz kişiselleştirme özelliği ve ipadlere hesap makinesinin yeni gelmesi kesinlikle kabul edilemez ve çok komik haklısınız
fakat önemli bir durum var ki insanlar androidin yıllar önce koymuş olduğu özelliği apple yeni getirince biraz fazla eleştiriyor haklı olarak. Mesela samsungun zamanında airdrop benzeri iki cihazı yan yana getirince çalışan s beam özelliği vardı. Apple bunu ios17de getirdi herkes dalga geçti fakat samsung bunu şuan kullanmıyor, eskiden yaptığı teknolojiyi çöpe attı apple ise geçmiştekinin daha iyisini yaptı.
Samsung eskiden çok güzel teknolojiler geliştirdi ama devam ettirmedi ne yazık ki

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Toprak
android pek tercihim değil açıkçası hala daha "kaliteli" bir model göremiyorum
Tabi kişisel bir görüştür fakat, samsungu şayomi gibi android cihazlar ile kıyaslama. Gerek yazılım gerek kamera gerek donanım gayet üst düzey ve kaliteli cihazlar. Xiaomide son zamanlar iyi telefonlar çıkarıyor fakat yazılımı baya sıkıntılı kendi arayüzüne reklam koyan bir firma.

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
mert
Beyler bu iphone se ne zaman geliyor yeni nesli

Top Bottom