Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
Üstüne EK 75 PRO siparişimi EK 75 olarak göndermişler :DDDD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geri göndermeyi düşünmüyorum geri gönderince doğru olanı göndermediklerini yazmışlar, mecbur bunu kullanacağım artık zorla adamlar istemediğim klavyeyi sattı. Gerçekten almamak gerekiyormuş.
ek75 pro yerine ek75 i gönderdilerse hocam hakkını ara bence, yanlış ürün sonuçta.

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan
ek75 pro yerine ek75 i gönderdilerse hocam hakkını ara bence, yanlış ürün sonuçta.
Aynısını daha önceden de birisi yaşamış ürünü 8 ay göndermemişler çok kararsızım.

Ayrıca ürün elimde şu an ek75 göndermişler

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
Aynısını daha önceden de birisi yaşamış ürünü 8 ay göndermemişler çok kararsızım.

Ayrıca ürün elimde şu an ek75 göndermişler
valla ilkkez sizden duydum çok arkadaşım ürün alıyor. karar sizin ben bişey diyemedim açıkcası.

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan
valla ilkkez sizden duydum çok arkadaşım ürün alıyor. karar sizin ben bişey diyemedim açıkcası.
Valla kararsızım bilmiyorum üstüne 2 kere daha kargo ödemiş olacağım zaten 2500 TL ediyor. En azından bu klavyenin normal fiyatıyla kullanayım diyorum, kararsızım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa OZKAYA
Benimki Ek75 pro dogru gelmiş ama farklı rengi gelmiş. En azından model tutmus diyelim. Cok iyi klavye baya begendim acıkcası. Su an kullanmayacak olsam da fiyatı uygun geldigi icin dert etmemek lazım sahsım adına.

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan
Benimki Ek75 pro dogru gelmiş ama farklı rengi gelmiş. En azından model tutmus diyelim. Cok iyi klavye baya begendim acıkcası. Su an kullanmayacak olsam da fiyatı uygun geldigi icin dert etmemek lazım sahsım adına.
Ben de iadeye gidiyorum ya en kötü tüketici hakem heyetiyle uğraşıcaz yapcak bir şey yok.

yiity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yiğit Yaman
ben de ek75 rt siyah söylemiştim beyaz gelmiş en azından aynı ürün uğraşmıcam hiç görüşmekle

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Yağız Berk Özel
Geri göndermeyi düşünmüyorum geri gönderince doğru olanı göndermediklerini yazmışlar, mecbur bunu kullanacağım artık zorla adamlar istemediğim klavyeyi sattı. Gerçekten almamak gerekiyormuş.
Geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
xm1r yerine xm1 göndermezler değil mi?
Mağaza hakkında iade için sorun yaratıyorlar dendi uğraşmak istemiyorum her ne kadar bu fiyata xm1 de çok iyi olsa da mouseum var zaten.
Yok, xm1r gönderdiler. Dün kargoyu şubeden aldım. İçin rahat olsun. Ha, 96 lira kargo parasını kitlediler orası ayrı.

Merhabalar ,

Kampanya ile sunulan ürünlerimizde kargonun ücretsiz olmadığını story ile belirttik ,

( Ekte görebilirsiniz )

Saygılarımızla

ConnectGame

seklinde mail geldi. Instagramda hikaye olarak paylasmıslar. Saka gibi..
Ek kısmındaki videonun linkini atabilir misin? Ben kendim arayınca bulamadım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa OZKAYA
Yok, xm1r gönderdiler. Dün kargoyu şubeden aldım. İçin rahat olsun. Ha, 96 lira kargo parasını kitlediler orası ayrı.

Ek kısmındaki videonun linkini atabilir misin? Ben kendim arayınca bulamadım.

Benim maillerime cok iyi sekilde yanıt verdiler. Tamamen acıklama yapıp ayrıntı verdiler. Umarım garantilik bir durum olmaz ve garanti durumu oldugunda da aynı hassasiyetle cevap verirler.

Ekler

• Kampanya.jpg
    Kampanya.jpg
    60 KB · Hit: 33

frqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
furkan
ben de ek75 rt siyah söylemiştim beyaz gelmiş en azından aynı ürün uğraşmıcam hiç görüşmekle
hocam bu ürün hakkında doğru düzgün inceleme yok bende merak ediyorum, rapid trigger özelliği vs. nasıl, bu özellikte başka klavye kullandınmı bilmiyoum ama

yiity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yiğit Yaman
hocam bu ürün hakkında doğru düzgün inceleme yok bende merak ediyorum, rapid trigger özelliği vs. nasıl, bu özellikte başka klavye kullandınmı bilmiyoum ama
atk68 ve zuoya x86 kullandım rapid trigger olarak, ek75 rt onlardan çok daha kaliteli hissetiriyor, yazılımı gayet yeterli, rt özelliği gayet tutarlı hiçbir problemi yok, 2700e kaçırma derim rt almak istiyorsan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,052
Üyeler
153,988
Son üye
Hasan Efe Yılmaz
Top Bottom