Neler Yeni

🔥İndirim Wraith Türkçe Keycaps Çıkarmış !🔥

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Draq123
Sanane arkadaşım milletin nasıl kullanmak istediğinden ? Belki öyle gözükmesini seviyor , milletin parasının bekçisi misiniz ? Çok meraklısınız insanların her şeyine karışmaya.
milletin parasının bekçiliğine nasıl bağladın her şeye karışmaya nasıl bağladın anlamadım sadece öneride bulunmuşum
yabancı dil klavye kullanıp ezberleyemeyince zoruna gitmiş sinirlenmene gerek yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

gozlerım en azından arıyor
1 aya alışıyorsun eğer çok yazı yazarsan bide bi 15 dakka çalış klavyeyi paketten çıkardınmı

i le ş kolay üst kısımda ü sağda ğ solda alta ç sagda ö solda

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,613
İsim
Mehmet Aslan

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,613
İsim
Mehmet Aslan
milletin parasının bekçiliğine nasıl bağladın her şeye karışmaya nasıl bağladın anlamadım sadece öneride bulunmuşum
yabancı dil klavye kullanıp ezberleyemeyince zoruna gitmiş sinirlenmene gerek yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 aya alışıyorsun eğer çok yazı yazarsan bide bi 15 dakka çalış klavyeyi paketten çıkardınmı

i le ş kolay üst kısımda ü sağda ğ solda alta ç sagda ö solda
Bir zahmet ezberleyin demek öneride bulunmak mı ? Birine çıkıp bunu dersen sanane der bu kadar basit , belki görüntüsünü seviyor bu seni ilgilendirmez. Ne alakası var ezberle saçma sapan konuşuyorsun, gece gece canın sıkılmış anlaşılan. Gereksiz uzatma işine bak :)

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Draq123
Son düzenleme:

kallone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Paranla türkçe karakterli PBT bir keycaps alınamıyordu, bu açığı görmüşler. Sipariş geçtim, teşekkürler haber veren arkadaşa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Melih Baygör
ne boş yorum atan olmuş ya, 800 liraya türkçe pbt keycap gayette sıcak fırsat. önerilen pudding keycapleri kullanıyordum, siyahları çok az kullanımda dahi abs olduğu için parlama yaptı. ezberle falan diyenler de güldürmeyin arkadaşlar rica ediyorum ya. 10 parmak yazı yazan biriyim ancak mesele ezberlemek değil klavyede saçmasapan karakterlerin gözükmesidir. neye basıyorsan onun gözükmesi önemli benim için. sipariş ettim ben de, teşekkür ederim paylaşan arkadaşa.

Son düzenleme:

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
Piyasada uzun zamandır Türkçe keycaps kıtlığı vardı çok iyi olmuş , umarım pudding ve transparan baskılı seçenekleri de gelir. Yabancı dil klavye kullanan arkadaşlar bakabilir seçenekler güzel duruyor. Tuşlar PBT ve Çift enjeksiyonluymuş. Şuan ön sipariş indirimi var ilgilenen arkadaşlar değerlendirebilir. Fiyatı piyasayla benzer ama ben biraz daha uygun fiyatlı olmasını isterdim açıkçası , muadili az zaten , Wraith kar marjını biraz yüksek tutuyor. :hackerman: :F:

güzelmiş ama bir tık tuzlu geldi nedense, umarız daha uygun fiyatlılarıda gelir.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Hayriye
Çok pahalı noluyor Türkçe tuş olmayınca 500-600e fena olmayan Membran bulup tuş sökmek mantıksız mı olur çok lazımsa.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Ömer
ne sıkıntı yasadınız acaba
Kronik problemi olan mikrofon konusunda hem üretici hem de satıcı firma (wraith) çözüm üreteceklerini söyleyip sonra da söylememiş gibi kenara çekilip hiçbir şey yapmadılar. Ve bir çok kişinin taç kısmı kendiliğinden kırılmasına rağmen ne haliniz varsa görün diyerek destek verdiler. Olaylar bunlar. Ne iade alırlar ne değişim yaparlar ne de servis desteği verirler. Aynı ürün Aliexpress'te de satılıyor keşke oradan alsaydım en azından herifler dünyanın diğer ucunda olsalar da ellerinden gelen her türlü desteği veriyorlar. Gümrük sınırlandırması TR'deki birilerinin eline bıraktı bizi işte yine.

Top Bottom