Neler Yeni

HP Victus İki Farklı İşlemcili Laptop Arasında Kaldım

kaanonur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Onur
Bütçe
40000
Merhabalar arkadaşlar iki laptop arasında kaldım linkleri aşağıda sizce hangisini almalıyım ? Birinde ram farkı da var. Bu fiyat aralıklarında başka laptop önerinize de açığım.

İntel İşlemcili
Amd İşlemcili

x-onia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe Özvatan
Dostum işlemci kısmını bilmiyorum fakat ekran kartında watt değerinin çok önemli olduğunu biliyorum . Ona da dikkat edebilirsin seçim yaparken.

kaanonur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum işlemci kısmını bilmiyorum fakat ekran kartında watt değerinin çok önemli olduğunu biliyorum . Ona da dikkat edebilirsin seçim yaparken.
çok teşekkürler dostum evet o da önemli o yüzden bir öneriniz olursa onu da değerlendirebilirim şimdilik bu ikisi arasında kaldım

iboyigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
iboyigit
çok teşekkürler dostum evet o da önemli o yüzden bir öneriniz olursa onu da değerlendirebilirim şimdilik bu ikisi arasında kaldım
14500hx daha iyi testleri vardı youtubeda cihaztv çekmişti heralde bakabilirsiniz

kaanonur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14500hx daha iyi testleri vardı youtubeda cihaztv çekmişti heralde bakabilirsiniz
Intel 14.nesilde sorun var vs deniyordu o yüzden tereddütte kaldım aslında. Dediğiniz videoya da bakarım teşekkür ederim

fatih eren yenel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
fatih eren yenel
Intel 14.nesilde sorun var vs deniyordu o yüzden tereddütte kaldım aslında. Dediğiniz videoya da bakarım teşekkür ederim
microcode güncellemesiyle düzelttiler hocam. intel daha stabil çalışıyor şuan. https://www.amazon.com.tr/HP-Bilgis...s-7Z581EA/dp/B0CCPJQZNG/?tag=cihaztv-35959-21 42k ya çıkabiliyorsan kesinlikle bunu öneririm
olmuyorsa https://www.amazon.com.tr/dp/B0CQRM2TKK?tag=cihaztv-35959-21 40k ya en iyi laptop budur işlemci tabanlı oyunları çok oynuyorsanız valo lol gibi çok tatmin eder onun dışında gpu tabanlı oyunlarda benzer perfonmanslar veriyorlar.

Top Bottom