Neler Yeni

TYT MATEMATİK NETİ NASIL ARTAR?

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,478
İsim
Emre siyah
deneme çözerek arttırırsın

Shourd

80+ Silver
ŞUAN ÖYLE YAPIYORUM
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ş

ŞUAN MAT NETİM 10 CİVARINDA
Mesaj otomatik birleştirildi:

ŞUAN SORU BANKASI İLE GİDİYORUM
böyle devam etmen dileğiyle rakip istemiyorum (11netim var):hackerman:

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Atakan AKTAŞ
ABİLERİM ABLALARIM LÜTFEN YARDIM EDİN TYT MATEMATİK NETİMİ NASIL ARTTIRICAM TEMEL YOK SADECE 4 İŞLEM BİLYORUM BAŞKA BİRŞEY YOK
Dostum bende senin gibiydim sınav senem benim bu sene Mert hocanın zero kampı var adam toplama çıkartmadan tytnin tamamını tek kitapta anlatıyor bittiğinde kolay ve orta seviye soruları ve konuların mantığını öğrenmiş oluyorsun son 70 günde tyt diye orta zor arası bir kampı var ona geçiyorsun bende 4 işlem biliyordum şuan tyt nin %50 si bitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mustafa Miraç Özkan
Dostum bende senin gibiydim sınav senem benim bu sene Mert hocanın zero kampı var adam toplama çıkartmadan tytnin tamamını tek kitapta anlatıyor bittiğinde kolay ve orta seviye soruları ve konuların mantığını öğrenmiş oluyorsun son 70 günde tyt diye orta zor arası bir kampı var ona geçiyorsun bende 4 işlem biliyordum şuan tyt nin %50 si bitti
birebirler ile çözmeye çalışacağım inşallah hallederim

yenigeldim

80+ Silver
10 net matematiği var ama obp si yüksek. vay sisteme bak vay. mattan 37 net yaptım. 86 obp yüzünden Hacettepe bilgisayar kaçtı. şu saçma sistemin bir an önce kalkması lazım.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Atakan AKTAŞ
10 net matematiği var ama obp si yüksek. vay sisteme bak vay. mattan 37 net yaptım. 86 obp yüzünden Hacettepe bilgisayar kaçtı. şu saçma sistemin bir an önce kalkması lazım.
Aynen öyle hocam ya hepten kaldıracaklar yada farklı bir çözüm yolu bulunmalı ben neyseki MSÜ gideceğim orada ham puana bakılıyor herkes emeğinin ekmeğini yiyor en azından orda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,231
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom