Neler Yeni

PS 5 Mİ XBOX SERİES X Mİ

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
Ps 5 almayı düşünüyodum ama fiyatları görünce bi tık düşündürdü onun yerine xbox series s gördüm daha önce xbox ile oyun oynamıştım ama hangi modeli daha güncel dalan bilgi sahibi değilim. xbox series s daha uygun fiyatlarda seyrediyo 15 küsür fiyatı var. xbox alsam üzer mi problem yaşar mıyım sizce? çünkü ps ler çok ütopik fiyatlarda.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Kağan UĞURLU
Şu anda ps5 alınmaz eylül ekim gibi ps5 pro çıkacak onu bekleyin derim. Pro ya bütçe yetmezse ps5 alın xbox daha önce kullanmış birisi olarak 3. parti oyun oynatan bir konsol oldu artık. PS5 kütüphanesi ve pluss üyelikle daha cazip. Fakat son gelen zamlar tabi ki almakta düşündürüyor.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
Xbox artık bir tercih değil. PS 5 ya da PC alınır. Benim tercihim PC ama illaki konsol ise PS 5 almalısın

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda ps5 alınmaz eylül ekim gibi ps5 pro çıkacak onu bekleyin derim. Pro ya bütçe yetmezse ps5 alın xbox daha önce kullanmış birisi olarak 3. parti oyun oynatan bir konsol oldu artık. PS5 kütüphanesi ve pluss üyelikle daha cazip. Fakat son gelen zamlar tabi ki almakta düşündürüyor.
aslında konsoldan çok aşırı beklentim yok akşamdan akşama fifa kariyer yapmak gibi bi düşüncem var

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
aslında konsoldan çok aşırı beklentim yok akşamdan akşama fifa kariyer yapmak gibi bi düşüncem var
Sahibindendeki mağazaları incelemelisin. 17 18 k ye PS 5 slim satılıyor. 15 e Series s almaktan çok daha kârlı

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
Xbox artık bir tercih değil. PS 5 ya da PC alınır. Benim tercihim PC ama illaki konsol ise PS 5 almalısın
pc var zaten ama bilgisayar ile 1 oldu belki oyun oynamayalı sıkıldım artık sadece akşamdan akşama fifa atma düşüncem var o kadar

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Kağan UĞURLU
Hocam şöyle diyeyim bende 37 yaşındayım imzamdaki sistemi topladım. Ayrıca PS5 Pro yu bekliyorum, öyle saatlerce ayıracak benimde vaktim yok fakat aldığın üründen keyif almak istiyorsan. Hatta 2. el de satışını düşünüyorsan PS5 alman daha yararına olacaktır.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
pc var zaten ama bilgisayar ile 1 oldu belki oyun oynamayalı sıkıldım artık sadece akşamdan akşama fifa atma düşüncem var o kadar
Hocam al kasayı tak TV ye bide kablosuz Xbox kolu al, al sana Xbox Series x. Gerek yok o kadar uçmaya

t4rv3n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan sağ
Hocam şöyle diyeyim bende 37 yaşındayım imzamdaki sistemi topladım. Ayrıca PS5 Pro yu bekliyorum, öyle saatlerce ayıracak benimde vaktim yok fakat aldığın üründen keyif almak istiyorsan. Hatta 2. el de satışını düşünüyorsan PS5 alman daha yararına olacaktır.
2. ellere baktım avrupa sürüm cf bilmem bişeyler yazıyo o mevzular ne oluyo

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Kağan UĞURLU
2. ellere baktım avrupa sürüm cf bilmem bişeyler yazıyo o mevzular ne oluyo
Ben ps5 pro beklediğim için araştırmadım o kısmı Ama ps5 sayfasına bakarsan konular vardı onla alakalı.

maury

80+
Bu saatten sonra konsol falan önermem. Evimde ps5-ps4-ps3 / Xbox Serie s / Masaüstü pc / Laptop / Tablet var. Konsollar arka odada kutularının içinde. Tek kurulu olan masaüstü. Laptop eşimde, tablet oğlanda. Sırf FİFA diye konsol alınmaz. Masaüstünü bağla TV ye oyna. Hem daha özgürsün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
YOK
Kendi adına konuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ps 5 almayı düşünüyodum ama fiyatları görünce bi tık düşündürdü onun yerine xbox series s gördüm daha önce xbox ile oyun oynamıştım ama hangi modeli daha güncel dalan bilgi sahibi değilim. xbox series s daha uygun fiyatlarda seyrediyo 15 küsür fiyatı var. xbox alsam üzer mi problem yaşar mıyım sizce? çünkü ps ler çok ütopik fiyatlarda.
Kanki kendi oyun zevkine göre değişir eğer ucuz bir şey istiyorsan ve sea of thives forza 5 vb oynamaka istiorsan xbox series s ps pyunlarını oynamak istiyorsan ps 5 al. Yok xbox artık bir seçenek değil diyenler ne yaşıyor bilmiyorum ama xbox zaten bir konsol değil konpakt bir pc ve windows cihazlarda xbox olarak sayılıyor

Hocam al kasayı tak TV ye bide kablosuz Xbox kolu al, al sana Xbox Series x. Gerek yok o kadar uçmaya
Pc alırım diyip xbox artık seçenek değil demen saçma xbox kompakt bir pc dir ve oyun ağıdır senin windows bilgisayarın varsa eğer o da bir xboxtır zaten

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
Kendi adına konuş

Kanki kendi oyun zevkine göre değişir eğer ucuz bir şey istiyorsan ve sea of thives forza 5 vb oynamaka istiorsan xbox series s ps pyunlarını oynamak istiyorsan ps 5 al. Yok xbox artık bir seçenek değil diyenler ne yaşıyor bilmiyorum ama xbox zaten bir konsol değil konpakt bir pc ve windows cihazlarda xbox olarak sayılıyor

Pc alırım diyip xbox artık seçenek değil demen saçma xbox kompakt bir pc dir ve oyun ağıdır senin windows bilgisayarın varsa eğer o da bir xboxtır zaten
Windows cihazlar Xbox sayılıyor ama bu senenin en iyi oyunlarından biri olan black myth wukong windows cihazlara gelip Xbox konsollarına gelmiyor. Artık oyun firmaları bile sklemiyor bu cihazları. Geçen sene bg3 geç geldi bu sene black myth geç gelecek. Bu korkunç bir tablo baktığında. Her senenin goty adayı olabilecek oyunları bu şekilde Xbox konsollarına gelmeyecekse ben neden alayım ki bu konsolu? Gamepass var falan desen o da PC oyuncularına daha ucuza sunuluyor. Özel oyunları desen, kendi konsollarına hala 60 FPS değil 30 FPS getiriyorlar. Fps bir oyunu 2024 yılında 30 FPS oynamak ne demek biliyor musun. Kusmak ile aynı şey. Eee şimdi ben neden bu konsolu alayım bana ne vadediyor. Küçük kardeşi Series s yüzünden oyunlar gelmiyor bu konsola neden alayım ben bunu

Top Bottom