Neler Yeni

INTEL Core i7 12700F/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WF OC 16GB sistem için yardım!

lykia333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İzzet
Merhabalar itopyadan INTEL Core i7 12700F / GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16GB / 32GB DDR5 / SAMSUNG 1TB 990 EVO NVMe 2.0 M.2 2280 SSD donanımlarına sahip olan hazır sistemi almak istiyorum ancak beklentimi karşılamamasından, darboğaz yapmasından ve fiyatını karşılamayacağından korkuyorum.Fiyatı 43.5k olan sistem sizce alınır mı?İlk bilgiasayarım olacağından iyi bir şey almak istiyorum ancak bu konularda pek bir şey bilmediğim için sizden yardım istiyorum.Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkür ediyorum iyi sosyaller.

PC link
(ssd kategorisindeki ürün tükendiği için kendim koydum samsung ssd)
https://www.gencergaming.com/storm-ddr5 bakablrsn reis

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
burak

s'lerden sonraki noktaları silersen link açılır bu forumda yasaklı site olduğu için bu şekilde attım ya da SİNERJİnin sitesinden ryu ryzen yazarsan çıkacaktır. şu an en f/p sistem bu gibi görünüyor intel işlemci işin içine girince fiyat direkt 45k oluyor ama performans olarak fark yok emin olabilirsin hatta bu sistem daha performanslı desem yanlış olmaz

bunu da ille intel olsun dersen inceleyebilirsin gamingende word karta 6 taksit var haberin olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caner

s'lerden sonraki noktaları silersen link açılır bu forumda yasaklı site olduğu için bu şekilde attım ya da SİNERJİnin sitesinden ryu ryzen yazarsan çıkacaktır. şu an en f/p sistem bu gibi görünüyor intel işlemci işin içine girince fiyat direkt 45k oluyor ama performans olarak fark yok emin olabilirsin hatta bu sistem daha performanslı desem yanlış olmaz

bunu da ille intel olsun dersen inceleyebilirsin gamingende word karta 6 taksit var haberin olsun

reis çok teşekkür ederim bir de senden son ricam 4-5k arası 165-180Hz önerebileceğin monitöer var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Caner
çok teşekkür ederim reis önerilerini göz önünde kesinlikle bulunduracağım.Kendine iyi bak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,907
Üyeler
153,626
Son üye
Ahmet.Y
Top Bottom