Neler Yeni

İlk defa küre girmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Fevzi Korkmaz
Merhabalar ilk defa küre gireceğim
Ve hocamın yaptığı kombine şöyle
Mk677 rad140 turinabol anapolon
Toplam 3600 diyor.

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Ahmet Zeyrek
berbat bir kür.
Ayrica yasin kaç ve formun nasil?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
Senin hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan ne gibi bir yorum yapabiliriz podyum hedefin var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Fevzi Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
berbat bir kür.
Ayrica yasin kaç ve formun nasil?

Senin hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadan ne gibi bir yorum yapabiliriz podyum hedefin var mı
Yaşım 18 1 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum formum kas adelesi çok iyi ancak kütle az kütle ve kilo alma amacıyla.
Ayrıca bu hocanın önerdiği ürünler sahte fazla ucuz fiyat çok ürün.
Eczane kürü önerebilir misiniz??

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Ahmet Zeyrek
Yaşım 18 1 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum formum kas adelesi çok iyi ancak kütle az kütle ve kilo alma amacıyla.
kür için çok erken dostum. Yaşın daha çok genç ve muhtemelen instada gördüğün 18 y.o lardan etkilendin ama onlarin hayati bundan ibaret. Bu iş omzuna iğne saplamak degil beslenme ve sağlık kısımları da var ve vucudunun ilaca nasil tepki verecegini bilemezsin. Buyumesine büyürsün ama dikkat etmezsen 25 inde karaciğeri eline alirsin. Bence birkac sene daha normal bir şekilde devam et, kilo alamiyosan pis beslen kilo alamamak diye bi sey yok. İlla yapicaksan da adam akıllı, bilgili insanlara danış.

Wenth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Fatih Yağız
Merhabalar ilk defa küre gireceğim
Ve hocamın yaptığı kombine şöyle
Mk677 rad140 turinabol anapolon
Toplam 3600 diyor.
bende yarın giriyorum kanka ya 2 yıllık bodybuildin geçmişim var 92 kiloyum 120 bench 160squat 230 deadlift atabiliyorum boyum 182
testo+oxandrole kullanıcam bakalım şuanlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Fevzi Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende yarın giriyorum kanka ya 2 yıllık bodybuildin geçmişim var 92 kiloyum 120 bench 160squat 230 deadlift atabiliyorum boyum 182
testo+oxandrole kullanıcam bakalım şuanlık
ben şimdilik sustanon primabolon anapolon düşünüyorum tek aklımda kalan bunları reçetesiz alabilirmiyim

.RBO.

80+ Silver
Uzman sporcular "kür" e girmek için en az 3-5 sene naturel olarak spor yapılmasını tavsiye ediyorlar bence bunu düşün ve yepma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Fevzi Korkmaz
Uzman sporcular "kür" e girmek için en az 3-5 sene naturel olarak spor yapılmasını tavsiye ediyorlar bence bunu düşün ve yepma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam haklısınız ilginize teşekkür ediyorum ancak natürel şekilde hem masraf hem gelişmeka aşırı zor küre girip yan etki alacağımıda biliyorum ama gelişeceğimde kesinleşiyor

.RBO.

80+ Silver
Hocam haklısınız ilginize teşekkür ediyorum ancak natürel şekilde hem masraf hem gelişmeka aşırı zor küre girip yan etki alacağımıda biliyorum ama gelişeceğimde kesinleşiyor
kürün devamı daha masraflı cenk hocanın vidosunuz izilersen ne olduğunu anlarsın tabi bu sporu bir iş olarak yapacaksan bu ayrı tabi genetiğinde iyi olmalı ben yinede önermiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Fevzi Korkmaz
kürün devamı daha masraflı cenk hocanın vidosunuz izilersen ne olduğunu anlarsın tabi bu sporu bir iş olarak yapacaksan bu ayrı tabi genetiğinde iyi olmalı ben yinede önermiyorum
Denemekten zarar gelmez derler ama bunda gelecek deneyip ileriki sonuçlara bakacağız artık

Top Bottom