Neler Yeni

Yardım 48K HP victus aldım, sizce doğru karar mı?

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Erdem Uğur Terzi
Hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın. Şu an fiyatı 45 bin olmuş. Ben de 48 bine aldım. İşlemci olarak daha iyi sadece başka farkı yok sanırım. İade edip MSI almayı düşünüyordum ama 105 watt olduğu için vazgeçtim. Sanırım alınabilecek en iyisi Acer predator Neo 16. Onun da fiyatı fazla ve taksit yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi de Asus tuf a15 baktım onda da kronik sorunlar varmış sanırım.

Ya da Acer nitro 16 falan mı baksam?

Performans olarak düşmeden, şu parasını hak ediyor dediğiniz bir model varsa, önerirseniz çok sevinirim. Kafam allak bullak oldu. Aldığım Victus değmez mi sizce? 48k ya
Üstadım ben bile isteye Amd işlemcili laptop aldım. Amd Ryzen 7 7840HS bütün 13. Nesil intel işlemcileri tokatlıyor. Senin aldığın işlemci daha iyi yalnız Amd Ryzen 7 7840HS göre daha fazla ısınıp daha az şarjı gidiyor. Ekstra olarak benim Amd ye bir sempatim olup fiyatı daha makul.

Bilgi vermem gerekirse The Last of Us oyununu son seviyede açmama rağmen işlemci sıcaklığı ve ekran kartı sıcaklığı 70 derecelerdeydi. Bu değerleri verecek bir intel işlemci yok maalesef. Gündelik hayatta yapacağınız işlerde de laptop o kadar sessiz çalışıyor ki sanırsınız kapalı o kadar söyleyebilirim.

Son düzenleme:

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
Üstadım ben bile isteye Amd işlemcili laptop aldım. Amd Ryzen 7 7840HS bütün 13. Nesil intel işlemcileri tokatlıyor. Senin aldığın işlemci daha iyi yalnız Amd Ryzen 7 7840HS göre daha fazla ısınıp daha az şarjı gidiyor. Ekstra olarak benim Amd ye bir sempatim olup fiyatı daha makul.

Bilgi vermem gerekirse The Last of Us oyununu son seviyede açmama rağmen işlemci sıcaklığı ve ekran kartı sıcaklığı 70 derecelerdeydi. Bu değerleri verecek bir intel işlemci yok maalesef. Gündelik hayatta yapacağınız işlerde de laptop o kadar sessiz çalışıyor ki sanırsınız kapalı o kadar söyleyebilirim.

Anladım hocam çok iyi valla, ben de AMD işlemci taraftarıyım normalde, AMD işlemci konusunda kendini çok geliştirdi. Dediğiniz gibi güç tüketimi ve şarj bakımından da iyi performans veriyor. Tam olarak istediğim modeli bulamadığımdan AMD almadım bu sefer.

Güle güle kullanın hocam, ben hâlâ iade edip MSI veya Acer alsam mı diye düşünüyorum. 😂

ErdmTrz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Erdem Uğur Terzi
Anladım hocam çok iyi valla, ben de AMD işlemci taraftarıyım normalde, AMD işlemci konusunda kendini çok geliştirdi. Dediğiniz gibi güç tüketimi ve şarj bakımından da iyi performans veriyor. Tam olarak istediğim modeli bulamadığımdan AMD almadım bu sefer.

Güle güle kullanın hocam, ben hâlâ iade edip MSI veya Acer alsam mı diye düşünüyorum. 😂
Üstadım ben benim aldığım laptopu şiddet ile tavsiye ederim. Üstüne bir de benim yaptığım şekilde cihazı upgrade yaparsanız tadından yenmez.

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
Üstadım ben benim aldığım laptopu şiddet ile tavsiye ederim. Üstüne bir de benim yaptığım şekilde cihazı upgrade yaparsanız tadından yenmez.

Anladım hocam teşekkür ederim, bi gelsin muhtemelen iade edicem. Amazondan aldım, kargo yola çıktığı için iptal edemiyorum galiba teslim alamamak gerekiyormuş.

Top Bottom