Neler Yeni

Yardım 48K HP victus aldım, sizce doğru karar mı?

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
bitmiyobxe

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
bitmiyobxe
Hocam biraz limitliymiş, çok etkiler mi bu durum?
İşlemci watt limitleme yapılan ve yapılması gereken bir işlem. Watt limitlemezsen işlemci fazla ısınır ve ısıdan kaynaklı performansı düşer.
Watt limiti koyarsan ısı sabit kalır ve daha yüksek daha stabil fps değerleri alırsın. I7 14700HX için 55 Watt iyidir.

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
İşlemci watt limitleme yapılan ve yapılması gereken bir işlem. Watt limitlemezsen işlemci fazla ısınır ve ısıdan kaynaklı performansı düşer.
Watt limiti koyarsan ısı sabit kalır ve daha yüksek daha stabil fps değerleri alırsın. I7 14700HX için 55 Watt iyidir.

Anladım hocam teşekkür ederim, işlem sırasında 130 Watt a kadar çıkıyormuş sanırım. Cine Bench skoru da ya 23 bin küsür ya da 25 bin küsürdü .

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
Hocam peki son bir şey soracağım, önerdiğiniz yakın fiyatta bir şey var mı, bunu al daha iyi diye. İçimi rahat ettirmeye çalışıyorum 😂

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Kadir
Arkadaşlar merhaba, uzun bir arayış sonucunda ve günlerce kararsız bir şekilde geçirdikten sonra HP Victus Rtx 4070 olan bir laptop aldım, aldığım fiyat 48K.

52K MSI ın bir modeli var sizce iade edip almalı mıyım?

Benim aldığım Victus

MSI Katana 17

Aga ben bizim milleti anlamıyorum alıyorsunuz sonra aldım iyi mi yapmışım diye soruyorsunuz :D almadan önce sormanız daha mantıklı sanki :)

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
bitmiyobxe

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
Aga ben bizim milleti anlamıyorum alıyorsunuz sonra aldım iyi mi yapmışım diye soruyorsunuz :D almadan önce sormanız daha mantıklı sanki :)
Sordum hocam zaten, bu farklı konu. Orada sadece bir kişi yanıt verdi. Ayrıca bende araştırma yaptım fakat yine kararsız kaldım. Laptop piyasasından uzağım mecburiyetten alıyorum. 😊

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Kadir
Sordum hocam zaten, bu farklı konu. Orada sadece bir kişi yanıt verdi. Ayrıca bende araştırma yaptım fakat yine kararsız kaldım. Laptop piyasasından uzağım mecburiyetten alıyorum. 😊
Hayırlısı hocam güle güle kullan

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Ömer Doğan

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
HP kalsın sakın iade etme

Yorumun için sağ ol hocam. Elime ulaşmasını bekliyorum tam karar vermek için ama watt değerleri ve parçaları ideal duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

alacağım deyip 2 gün bekledim hep zamlandı güzel model hayırlı olsun
Teşekkür ederim hocam, inşaallah daha iyisi nasip olur sana da, ben de 1-2 gün gecikme yüzünden bir kaç bin pahalıya aldım. Laptop piyasasına uzak olduğun için bilmiyordum fakat araştırma yapınca fiyatların çok dengesiz olduğunu farkettim.

Top Bottom