Neler Yeni

Yardım Direksiyonu tamire verdim 1500tl işcilik parası istiyor

Zreqw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
M.d

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Barış Okçu
sanayi bile değil adamın sahibinden logitech dfgt tamir yapılır yazmış bende yazıp gittim işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

logitech dfgt
adaptör internette 300 lira direksiyonu geri al parayı da verme 2000 lira ne be dalga geçer gibi

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Volkan
sanayi bile değil adamın sahibinden logitech dfgt tamir yapılır yazmış bende yazıp gittim işte

logitech dfgt
keşke gitmeseydin hacı basit bir volt metre ile adaptörü ölçüp sorunu bulabilirdin

Zreqw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
M.d
2 kere yazdım yanlışlıkla kb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Volkan

logitech dfgt

logitech dfgt
aga direksiyon ztn 4500 tl ne yaşıyor bu eleman 3750 ye bile var

Shourd

80+ Silver
kardeşim parayı verme sor ilk olarak ne işçiliği diye adaptör değştirince işçilik mi yapmış ha adaptörü kendisi eliyle üretiyse hakkıddır .d şaka bi yana başta fiyat sormadıysan salaklık sende diyelimki fiyat sormadın sen yaşı küçük birisin sanırım seni arayıp onay almalıydı şu kada şu kadar fiyat çıkar diye bunu yapmadıysa git şikayet et ama sen onayladıysan bu senin saflığın olur parayı vermek zorundasın

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Hikayeyi okuyunca oturup biz bu dünyada aslında bir takım... Ne anlatıyorsun arkadaşım
Adam adaptör arızalı diyor. Çip seti açtı ne bileyim test kontrolleri sağladı bilmem ne oldu dese anlarım. Hadi arıza tespit için 200-250 yazsa yine anlarım. Ama bu kadarı fazla. İşçilik ücreti SIFIR demiyorum.
Hee tamam konuyu anlamamışım ben cihazı inceledi baya sonunda buldu sandım okey :D

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Volkan

logitech dfgt

logitech dfgt
birde o parayı vermem eski haline çevir deme daha çok bozup verebilir o tarz çok karaktersiz gördüm

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Mehmet Eyüp Atan
gördüğüm en alakasız hikaye sorunun adaptör olduğunu bulmak mı 1000 tl :D komiksin
Ben baya aradı etti sandım ek olarak adaptöre 500 mü istemiş o ne adaptörüymüş öyle 60W hızlı şarj adaptörü mü?

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Mehmet Eyüp Atan
kardeşim parayı verme sor ilk olarak ne işçiliği diye adaptör değştirince işçilik mi yapmış ha adaptörü kendisi eliyle üretiyse hakkıddır .d şaka bi yana başta fiyat sormadıysan salaklık sende diyelimki fiyat sormadın sen yaşı küçük birisin sanırım seni arayıp onay almalıydı şu kada şu kadar fiyat çıkar diye bunu yapmadıysa git şikayet et ama sen onayladıysan bu senin saflığın olur parayı vermek zorundasın
Sahibinden bulmuş kesin vergi levhasıda yoktur tamircinin xd şikayet edicem dese tutuşur

reis adam adaptörü almış zaten. 500tl ona mecbur vericez ama işcilikde hayatta 1500 vermem max 200 veririm hayret bir şey
Nereden buldun? Dükkanı var mı?

Zreqw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
M.d
Ben baya aradı etti sandım ek olarak adaptöre 500 mü istemiş o ne adaptörüymüş öyle 60W hızlı şarj adaptörü mü?
adam kendi evindeki adaptörle denemiş bakmış gelmiyo yeni adaptör almış ona 500tl istiyor işcilik emeği olarak 1500 tl istiyor

Sahibinden bulmuş kesin vergi levhasıda yoktur tamircinin xd şikayet edicem dese tutuşur

Nereden buldun? Dükkanı var mı?
dükkanı yok kendi evinde yapıyor

Dahada ikonik olan adam bu markada yaptığım en pahalı tamir 1000tl oldu dedi yumruk atmış dış parçalar içemi ne zarar vermiş 5-6 saat uğraşmış 1000tl istemiş SANKİ BUNA 5-6 SAAT UĞRAŞTIDA 1500 İŞCİ PARASI İSTİYOR VALLAHI ÇILDIRACAM YAW

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
Ali
reis adam adaptörü almış zaten. 500tl ona mecbur vericez ama işcilikde hayatta 1500 vermem max 200 veririm hayret bir şey
Git ürünleri al ve ödemeyi sonra yap. 750 lira ver ne dersen açıklarsın.

500₺ kar dahil aldığın adaptör
250₺ işçilik fazlası haram dersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,551
Üyeler
154,250
Son üye
dmrqn
Top Bottom