Neler Yeni

Yardım Direksiyonu tamire verdim 1500tl işcilik parası istiyor

Shourd

80+ Silver
adam kendi evindeki adaptörle denemiş bakmış gelmiyo yeni adaptör almış ona 500tl istiyor işcilik emeği olarak 1500 tl istiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

dükkanı yok kendi evinde yapıyor
git şikayet et direkt olarak haklı çıkarsın evdeyse %95 vergi kaçırıyordur ve seni dolandırmak için yapıyor git bunları söyle birde adamı kışkırt sana hakaret etsin ardın masum rolünü oyna git şikayette bulun üstün para bile alırsın lan bende ne şeymişim iki saniyede içimden canavar çıktı .d demek merakım varmış

Zreqw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
M.d
kardeşim parayı verme sor ilk olarak ne işçiliği diye adaptör değştirince işçilik mi yapmış ha adaptörü kendisi eliyle üretiyse hakkıddır .d şaka bi yana başta fiyat sormadıysan salaklık sende diyelimki fiyat sormadın sen yaşı küçük birisin sanırım seni arayıp onay almalıydı şu kada şu kadar fiyat çıkar diye bunu yapmadıysa git şikayet et ama sen onayladıysan bu senin saflığın olur parayı vermek zorundasın
yaşım küçük babamla konuşarak yaptı fiyatdan önce babama yazması lazımdı ama yazmadı işte.

git şikayet et direkt olarak haklı çıkarsın evdeyse %95 vergi kaçırıyordur ve seni dolandırmak için yapıyor git bunları söyle birde adamı kışkırt sana hakaret etsin ardın masum rolünü oyna git şikayette bulun üstün para bile alırsın lan bende ne şeymişim iki saniyede içimden canavar çıktı .d demek merakım varmış
yaşım küçük yapamam

Shourd

80+ Silver
yaşım küçük babamla konuşarak yaptı fiyatdan önce babama yazması lazımdı ama yazmadı işte.

yaşım küçük yapamam
sen yap demedim aten gidip baban şikayet etsin yada en kötü şikayet ederim desin

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
umut şahin
Arkadaşlar 2 hafta önce direksiyonumu tamire verdim güç gelmiyordu adaptörde sorun yok olmadığını düşünerek çünkü başkaa adaptörüm yoktu 1-2 gün sonra adaptörde sorun var dedi sonrada1 hafta içinde alcam dedi aradan 10-11 gün geçti yazdım abi adaptör aldınmı diye sordum tatile gittim yeni döndüm dedi bu haftaiçi hallederim dedi dün gecede yazdı 1500tl işcilik parası 500tl de adaptör parası istiyor ne yapmam lazım yardım edicek varmı
baştan fiyat alıp yaptıracaktın veya bir adaptör alıp deneyecektin hiç olmadı arızayı kendin bulacaktın ben kendi direksiyon setimi yaptım her şey dahil 2kyı buldu

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Volkan

Shourd

80+ Silver
dükkanı falan olmadıgı ıcın birşeyde yapmayabilirler
kardeşim zaten o yüzden yaparlar cidden safsın sanırım adam evde tamir yapıyor buda vergi kaçakçılığı gibi bişi oluyor belgesi yoktur bile üstüne dolandırmaya çalışıyor direkt haklı çıkarsın git şikayette bulun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,052
Üyeler
153,988
Son üye
Hasan Efe Yılmaz
Top Bottom