Neler Yeni

S21 FE mi daha iyi S21FE 2.nesil mi

nuhsw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nuh Şişman
Sd888 mi exynos2100 mü daha verimli çalışıyor? Kamera benim için önemli ısınma hangisinda daha fazla ve batarya ömrü hangisinde daha uzun?

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Eymen Gürel
Sd888 mi exynos2100 mü daha verimli çalışıyor? Kamera benim için önemli ısınma hangisinda daha fazla ve batarya ömrü hangisinde daha uzun?
SD888 kullanıyorum memnunum. Exynos alınmaz batarya dada sd daha iyi. Sanırım 0 exynos yok.

nuhsw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nuh Şişman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o kadar çıkmışken s22 almanızı tavsiye ederim
S22 kamerası ve tasarımıyla beni cezbetti fakat bataryası korkutuyor s21fe ile kıyaslarsak hangisinin bataryası daha uzun gider ortalama kaç saat ekran süresi alırım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,874
İsim
göksel yurtcan
sd888 daha iyidir

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,301
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
S21 FE 2. nesil de düz S22 de batarya konusunda pek iyi sayılmaz.

nuhsw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nuh Şişman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
Teşekkür ederim benim icin kamera tasarım performans ve günlük kullanım önemliydi oyunu da az oynuyorum zaten, batarya olarak da çok fark yok gibi gözüküyor hatta bazi noktalarda s22 daha üstün anladığım kadarıyla
Batarya da çok az fark var fakat diğer konularda s22 alıyor.Ek olarak s22 yi ben de yaklasık 1aydır kullanıyorum ve 4 4.5saat ekran süresi var.İlk hafta ısınma problemi vardı fakat şu an yok ya da kılıftan hissetmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
alper
az önce denk geldi direkt kullanıcı yorumları , pil ve aşırı ısınmasından şikayetçiler

s22'de çok farklı değildir

Ekler

• IMG_20240904_162256.jpg
    IMG_20240904_162256.jpg
    267.4 KB · Hit: 16

nuhsw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nuh Şişman
Batarya da çok az fark var fakat diğer konularda s22 alıyor.Ek olarak s22 yi ben de yaklasık 1aydır kullanıyorum ve 4 4.5saat ekran süresi var.İlk hafta ısınma problemi vardı fakat şu an yok ya da kılıftan hissetmıyorum
Genelde sosyal medyada takiliyorum oyun da oynarım ama çok değil bana yeterli olur mu bu ekran süresi sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

az önce denk geldi direkt kullanıcı yorumları , pil ve aşırı ısınmasından şikayetçiler

s22'de çok farklı değildir
Evet pili ve ısınma sorunu var ama bu fiyata böyle telefon bulmak zor

Reload

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ferhat Bilgi
Genelde sosyal medyada takiliyorum oyun da oynarım ama çok değil bana yeterli olur mu bu ekran süresi sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet pili ve ısınma sorunu var ama bu fiyata böyle telefon bulmak zor
S20 fe kullanıyorum ne kadar fark vardır bilemem ama ısınma şarj yavaş olması ve az gitmesi gibi sorunlar var performans olarak ilk 2 3 ay güzel daha sonra yavaşlamalar ufak ufak başlıyor oyun için kullanacaksan samsung tavsiye etmem ben ama günlük kullanım ağırlıklı ise hem tasarım hem de günlük normal kullanım için akıcı ve güzel bir deneyim sunuyor ara sıra oyun oynayacaksan çok ağır da değilse güzel telefon tabi fiyatına da bağlı

nuhsw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nuh Şişman
S20 fe kullanıyorum ne kadar fark vardır bilemem ama ısınma şarj yavaş olması ve az gitmesi gibi sorunlar var performans olarak ilk 2 3 ay güzel daha sonra yavaşlamalar ufak ufak başlıyor oyun için kullanacaksan samsung tavsiye etmem ben ama günlük kullanım ağırlıklı ise hem tasarım hem de günlük normal kullanım için akıcı ve güzel bir deneyim sunuyor ara sıra oyun oynayacaksan çok ağır da değilse güzel telefon tabi fiyatına da bağlı
Oyun çok sık oynamam ara sıra oynarım(pes fifa belki pubg) daha çok tasarım kamera ve akıcılığa önem veriyorum yeterli olur mu bilmiyorum veya farklı bir önerin var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
992,781
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921