Neler Yeni

IRAKTAN IPHONE GETİRTME IMEİ KAYIT

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökdeniz
Irak'tan bir tanıdığım vasıtası ile iPhone 15 Pro Max almak istiyorum fiyat olarak çok uygun ama IMEI vs konusunda pek bilgim yok. Mümkünse legal bir şekilde kullanmak istiyorum bu cihazı TR sınırları içerisinde, pasaportum vs yok nasıl bir yol izlemeliyim?

Irak'tan bir tanıdığım vasıtası ile iPhone 15 Pro Max almak istiyorum fiyat olarak çok uygun ama IMEI vs konusunda pek bilgim yok. Mümkünse legal bir şekilde kullanmak istiyorum bu cihazı TR sınırları içerisinde, pasaportum vs yok nasıl bir yol izlemeliyim?
Cihazın imeisini e devlete girip kayıt ediyorsun. Ücreti ne kadarsa ödüyorsun ve kullanıma açılıyor diye biliyorum. Yanlışsa düzeltsinler bilgilenmiş olalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
16AY için almak istemiyorum legal şekilde kayıt ettirmek istiyorum nasıl bir yol izleyebilirim veya oluru varmı=?
Legal şekilde kayır ettiremezsin bir yılda 8 ay +2(telefoncular açabiliyor) o şekilde kullanabilirsin.Bu dediğin şey Android'de geçerli

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökdeniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazın imeisini e devlete girip kayıt ediyorsun. Ücreti ne kadarsa ödüyorsun ve kullanıma açılıyor diye biliyorum. Yanlışsa düzeltsinler bilgilenmiş olalım.
bilen birinden cevap bekliyorum buna çünkü kayıt ettirirken pasaport veya ülkeye girdiği belge numarası falan istiyormu onlara sahip değilim çünkğ

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökdeniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sanırım 20 k ucretı oldu pahalı bı ıphone modelı alın
şuan kayıt ettirememe sorunu var sanırım bilgi alıyorum olurmu olmaz mı diye ona göre yol izlemek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Legal şekilde kayır ettiremezsin bir yılda 8 ay +2(telefoncular açabiliyor) o şekilde kullanabilirsin.Bu dediğin şey Android'de geçerli
Herhangi bir pasaport üzerine kayıt yapılamıyor mu ve pasaportun yurt dışı çık gir şartı oluyormu?

Son düzenleme:

mkenankoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kenan Koç
bilen birinden cevap bekliyorum buna çünkü kayıt ettirirken pasaport veya ülkeye girdiği belge numarası falan istiyormu onlara sahip değilim çünkğ
Arkadaşlar bu 8+8 veya 4+4 ne demek oluyor? Bende dubaiden s23 ultra getirttirecem, ayrıntılı bilgi verebilirseniz sevinirim, teşekkür ederim.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
umut şahin
getirsen bir akrabanın pasaportu üzerinden kaydettirebilirsin ancak en son 30k idi ve kişiye ait hat ile kullanılabilir bu da bir sorun yada sen pasaport alıp en yakın gümrükten çıkıp geri gireceksin ve girerken belge alıp kaydettireceksin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom