Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung G6 2k 240 hz 8999₺

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam,direkt laptopa bağlayabilir miyiz? Yoksa bir dönüştürücü lazım mı bu kabloya .
Laptopun girişi hdmi dır. Ayrıca bazı modellerde display port destekli type c oluyor. Yani dönüştürücü alman gerekir. Eğer hdmi kablosu yoksa

Laptopun girişi hdmi dır. Ayrıca bazı modellerde display port destekli type c oluyor. Yani dönüştürücü alman gerekir. Eğer hdmi kablosu yoksa
Hp Omen 17 kullanıyorum hocam çok bilgim de yok açıkçası kablo olaylarında o yüzden bilgi almak istedim. Benim girişe baktım da mini display port var yanında da thunderbolt var type c girişli. Bir dönüştürücü öneriniz var mı acaba.

YazılımKafa

80+ Silver
Hp Omen 17 kullanıyorum hocam çok bilgim de yok açıkçası kablo olaylarında o yüzden bilgi almak istedim. Benim girişe baktım da mini display port var yanında da thunderbolt var type c girişli. Bir dönüştürücü öneriniz var mı acaba.
Mini displayport to displayport dönüştürücü almanı tavsiye ederim. 1.4 versiyonu olan bütçene uygun herhangi bir kabloyu alabilirsin

YazılımKafa

80+ Silver
Teşekkür ederim hocam sağolun yardımcı oldunuz.
Kablo olarakta alabilirsin , dönüştürücü olarakta. Eğer uygun fiyatlı arıyorsan dönüştürücü tavsiye ederim. Alt kalite kablodansa kaliteli dönüştürücü alman daha iyi olur. Zaten displayport kablosu monitörden çıkıyor demiş arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000026172.jpg

Böyle

Kablo olarakta alabilirsin , dönüştürücü olarakta. Eğer uygun fiyatlı arıyorsan dönüştürücü tavsiye ederim. Alt kalite kablodansa kaliteli dönüştürücü alman daha iyi olur. Zaten displayport kablosu monitörden çıkıyor demiş arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Böyle
Teşekkürler hocam yardımlarınız için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Hasan
intel işlemci ise malesef type c üzerinden dp 1.4 doğru düzgün çalışmıyor.

Rica ederim dostum iyi akşamlar. Hayırlı olsun
Sağolun Hocam bu arada şunu merak ettim HDMI kablosu ile bağlantı yapsam mesela bu sefer AMD Freesync olayını kullanabilecek miyim acaba. Yani bu özelliği açmak için illa displayport mu lazım yoksa HDMI üzerinden de olur mu desteği var mı.

YazılımKafa

80+ Silver
Sağolun Hocam bu arada şunu merak ettim HDMI kablosu ile bağlantı yapsam mesela bu sefer AMD Freesync olayını kullanabilecek miyim acaba. Yani bu özelliği açmak için illa displayport mu lazım yoksa HDMI üzerinden de olur mu desteği var mı.
İkisindede olur. Ekran kartın amd ise farketmez nvidia ise displayport lazım.

YazılımKafa

80+ Silver
Top Bottom