Neler Yeni

2 laptop için kullanıcı yorumları ve önerisi

Yusufg11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Bütçe
45000
Herkese merhaba. Bir süredir laptop arayışı içerisindeyim galiba kafamda son 2 seçenek kaldı bunların arasında da kesin bir sonuca varamıyorum kullananlar varsa önerinizi beklerim. İş ve oyun amacı için kullanacağım çok sıkı bir oyuncu değilimdir öyle can sıkıntısı basınca oynarım sadece. autocad 3dmax gibi programlar kullanılacak.

Kronik sorunları var mıdır nelerdir ikisininde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Hocam önerdiğiniz bütçeye çıkabilirim hepsiburada üzerinde var mıdır acaba bu ürün. Hp nin sıkıntıları var mıdır nelerdir illaki kroniği vardır. Her markada var onu da merak ediyorum açıkcası
Oncelikle yukarida benim de almak istediğim pc link yanlışmış onu düzelttim.
Ben de Hp kullanmadım daha önce ama okuduğum kadarıyla HP 16larda ısınma sorunu yok. Isinma sorunu olmamasini islemciye ve ekran kartına konulan limitten olduğunu söylüyorlar. Bazıları koyulan bu limitin çok sıkıntılar yarattığını işlemciden ve ekran kartından tam verim alamadığını iddaa ediyor. Bazıları da bu limitin verime hiç bir etkisinin olmadığını, yapılan limitin tam yerinde olduğunu söylüyorlar.
Bunun haricinde ekranı %62.5 sRGB. Bundan önce uzun süre %100 sRGB kullandiysan görüntü soluk kalabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benzer bilgisayarların incelemesi var.
RTX 4060:
RTX 4070:

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,135
Üyeler
157,200