Neler Yeni

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router

Şunu alasım geliyor 1-2 tane de 109tl kargo nedir yahu.
birde 2 tane atınca sepete 1 tanesi indirimli sadece.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
629
İsim
SEFA KAYA

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Birol Olcaytürkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Yerebakan
İlgilendiği Kategoriler
Modem-Router

mehmetaslann

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
Yav.biz perişan olduk burada, meğer ssd takılı değilmiş. Servise de gönderilmiyor o zaman?
Valla şuan için göndermeyi düşünmüyorum 76 dereceye çıktı dosya aktarma yaptım denedim 75-76 sabit kaldı soğutucu şart ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Tongal
Laptopumda boşta bir adet m.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot var. Bu ürün PCIe 3.0.Takmak mantıklı olur mu? Bu ürünün hiç mi eksisi yok? Kalitesi bir samsung, Kingston veya seagate'e göre nasıl?

mehmetaslann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
Laptopumda boşta bir adet m.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot var. Bu ürün PCIe 3.0.Takmak mantıklı olur mu? Bu ürünün hiç mi eksisi yok? Kalitesi bir samsung, Kingston veya seagate'e göre nasıl?
Farketmez zaten hocam 1800 tl bu fiyata başka ssd yok dram var içinde ekstra bir maliyet sonuçta sadece tek eksiği biraz sıcak çalışıyor ancak soğutucuyla bence performans kaybı yaşatmaz ben soğutucu ile deneyip atarım buraya

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Birol Olcaytürkan
Mantıklı.. Bu fiyata nereye taksan mantıklı 😂Kalite diyorsan bu SSD Toshiba.. Kioxia, Toshiba'nın pc ürünleri için kullandığı marka. Eksisi bazen ısınma sorunu olduğunu söyleyenler var ama bende 5 adet var hiçbirinde ısı sorunu yok.

mehmetaslann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
Mantıklı.. Bu fiyata nereye taksan mantıklı 😂Kalite diyorsan bu SSD Toshiba.. Kioxia, Toshiba'nın pc ürünleri için kullandığı marka. Eksisi bazen ısınma sorunu olduğunu söyleyenler var ama bende 5 adet var hiçbirinde ısı sorunu yok.
sizde de bu modelden mi var sıcaklık değerleri nedir varsa

mehmetaslann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
mustafa aslan
Ben 2 tane sipariş ettim, bana sorun yok da, hem boş yere insanlar vazgeçti hem de tedirgin etti.
ne alakası var kardeşim koca firma hepsi mi sorunlu olacak o mantıkla alışveriş yapacaksan hiç yapma o zaman ekran kartı alıpta bozuk çıkanda oluyor zamanında 2060 almıştım fanları çalışmıyordu değişime gitti değişti msi marka msi kötü bir marka mı oluyor yani ürünlerden bir kaç tanesi sorunlu diyegeçin bunları

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Birol Olcaytürkan

piston

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre oy
ne alakası var kardeşim koca firma hepsi mi sorunlu olacak o mantıkla alışveriş yapacaksan hiç yapma o zaman ekran kartı alıpta bozuk çıkanda oluyor zamanında 2060 almıştım fanları çalışmıyordu değişime gitti değişti msi marka msi kötü bir marka mı oluyor yani ürünlerden bir kaç tanesi sorunlu diyegeçin bunları
Ben geçen salı günü aldım ürünü aktif kullanıyorum ve soğutucu taktım. Şuan 35 - 40 derece arası boştayken + Windows 11 kurulu içinde. Dosya ve oyun yükledim. 55 - 45 arası gördü . Sonra hemen düştü 40 geri . Ama genelde 40 - 49 arasında kalıyor hep gözlemlediğim. Ben memnunum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,368
Üyeler
155,412
Son üye
pegfora
Top Bottom