Neler Yeni

ANKET - En İyi Diş Macunu (Sensodyn⚔️Paradontax⚔️Colgate⚔️Signal)

Tercihiniz?

• Oy kullanan toplam üye
    20
  • Anket kapatıldı .

grasdiyas

80+ Silver
10 doktordan 9'u colgate öneriyor önermeyen eleman romalı heralde çiş ile yıkıyor

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Halil Karagöz
İçinde florür olan herhangi bir macunu kullansan olur marka farketmez normalde ama ben signal beğeniyorum tercih meselesi. bazen dermokil kullandığım bile oluyor.Not : misvakla sadece temizlersin dişi beslemezsin. Sonra dişlerim niye çürüdü diye doktor doktor gezersin. Diş hekimi varsa aramızda daha iyi anlatabilir. Elhamdülillah yazmış bide ne alaka la

Erden419

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdem
Ekran görüntüsü 2024-09-15 183205.png

ben bundan kullanıyorum daha öncesindede marvis kullandım bu güzel ama fiyat olarak pahalı kokusu diğer diş macunlarına benzemiyor

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
Ahmet Yıldırım
Çilekli diş macunu hepsine tek atar.

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
sabri reis
Bim dış macunu powerdent

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Sinan İ.
Hiçbiri bence.

Biz Eyüp Sabri Tuncer Kullanıyoruz,

Misvaklı ve Aktif Karbon favorim.
Florür içermeyen diş macunları tam olarak işe yaramıyor diye bir çok haber ve araştırma çıktı. Bu marka da florür içermiyor bildiğim kadarıyla.
Birde bu misvaklı diş macunlarının başka markalarını denemiştim çok kötü tatlarıyor oluyor.

RONALDINHO

80+ Silver
Florür içermeyen diş macunları tam olarak işe yaramıyor diye bir çok haber ve araştırma çıktı. Bu marka da florür içermiyor bildiğim kadarıyla.
Birde bu misvaklı diş macunlarının başka markalarını denemiştim çok kötü tatlarıyor oluyor.
yalsn ubnlar amerikanın oyunlrı florür bir sürü zararı olan bir maddedir. insan hayvan kesinlikle kullanmamalı. çiçeğindibine sürsen çiçek kuruyor. deneyin görün.

yerçileği

80+ Bronze
yalsn ubnlar amerikanın oyunlrı florür bir sürü zararı olan bir maddedir. insan hayvan kesinlikle kullanmamalı. çiçeğindibine sürsen çiçek kuruyor. deneyin görün.
amerikanın oyunu mu bilmiyorum ama florür hipofiz bezini kapatıyor hipofiz bezi üçüncü göz olarak geçer bunuda bilin

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
Hepsi aynı

Top Bottom