Neler Yeni

Office etkinleştirme olmuyor

EY PRO TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe Yılmaz
Office etkinleştirmek için 0212 375 50 18 numarasını aradım. ardından 2 yi tuşladım daha sonra dediki; güvenlik sebebiyle vereceğim sayıları tuşlayın dedi, bende aynısını girdim fakat üzgünüm doğrulayamadım, tekrar başka kod verdi 3 haneli onuda girdim yine kabul etmedi.

EY PRO TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keyi aldığım yerden sordum ve etkinleştirme keyimi verdiler. Bu arada hafta sonu diye microsoft çalışmıyormuş.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Furkan Emre Asım
Office etkinleştirmek için 0212 375 50 18 numarasını aradım. ardından 2 yi tuşladım daha sonra dediki; güvenlik sebebiyle vereceğim sayıları tuşlayın dedi, bende aynısını girdim fakat üzgünüm doğrulayamadım, tekrar başka kod verdi 3 haneli onuda girdim yine kabul etmedi.
Hocam güvenlik kodlarını tuslamiyorsun mikrofondan soylemen gerekiyor kodları. Tuslaman gerekmiyor

EY PRO TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe Yılmaz
Hocam güvenlik kodlarını tuslamiyorsun mikrofondan soylemen gerekiyor kodları. Tuslaman gerekmiyor
tuşlayarak yapıyorum ben geçen senede almıştım öyle yapmıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak ettim ve denedim cidden oldu. Çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Furkan Emre Asım
tuşlayarak yapıyorum ben geçen senede almıştım öyle yapmıştım keyleri kaybettiğim için yeniden aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak ettim ve denedim cidden oldu. Çok teşekkür ederim
Rica ederim sistem değişmiş. Önceden tusluyorduk. Şimdi soyledigi rakamları tekrar etmemeni istiyor

EY PRO TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe Yılmaz
bir sorum daha olacaktı
bundan önce benim 2019 olanı vardı üstüne bunu yani 2021 sürümünü setup'u ile kurdum. Sizce 2019 la olan dosyalar birbiriyle karışmışmıdır?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,899
Üyeler
158,216
Son üye
karlos3434
Top Bottom