Neler Yeni

God Of War Ragnarok klavyeyle sarar mı

BenToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Toprak
İyi akşamlar aslında bu konuyu sizden fikir almak için açtım ben daha yeni ragnarok aldım ancak bi dualshock sahibi olmadığım için oyuna başlamak istemedim klavyeyle aynı zevki veriyor mu ona göre oyuna kol alıp mı başlayayım yoksa klavyeden mi başlayayım karar veremedim

kebapp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Tuğra Çetin
ben gow 2018 i klavyeyle oynamıştım sonra gamepadle de denedim bence klavye daha iyi

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Arif
İyi akşamlar aslında bu konuyu sizden fikir almak için açtım ben daha yeni ragnarok aldım ancak bi dualshock sahibi olmadığım için oyuna başlamak istemedim klavyeyle aynı zevki veriyor mu ona göre oyuna kol alıp mı başlayayım yoksa klavyeden mi başlayayım karar veremedim
Kol ile bence daha iyi oluyor ama klavye ile de gayet zevk veriyor. İlla kol ile oynamak zorunda değilsin yani. Oynamak istiyosan klavye ile oyna gitsin.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,395
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Tamam gamepad'in tadı farklı ama klavye ile de oynanıyo be kanka abartma.
Yok ya imkansız klavyeyle oynamak. Bilmiyorum belki Dualsense ile oynadığım için muazzam bir deneyim yaşattı bana ondan böyle diyorumdur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bünyamin Dalar
Ben de 2018i klavye ile oynadım gayet sarıyor. Ama PS oyunlarını gamepadle oynamak ayrı bir zevk

xTURANN

80+ Silver
Gamepad'in verdiği titreşimle oynamak elbette ki daha iyi. Fakat klavye ile de oynanır. 18'i Klavye ve Mouse ile 2 Kere bitirdim. Hatta 2. Bitirişimde Yer yer Laptop klavyesi ile de oynadım. Hissiyata değil Oyuna bakarsan oynanır.

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Alican ekinci
koltukta yayılarak oynamayı sevdiğim için gamepad daha iyi benim için.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Arif
Yok ya imkansız klavyeyle oynamak. Bilmiyorum belki Dualsense ile oynadığım için muazzam bir deneyim yaşattı bana ondan böyle diyorumdur.
İşte bilmediğin için öyle diyorsun. Bende GoW 2018'i klavye mouse ile oynadım Ragnarok'u da Xbox 9. nesil ile. Evet gamepad ile oynamak daha güzel ama klavye ile de oynanmaz demek saçma. Bal gibi de oynanıyor.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,395
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İşte bilmediğin için öyle diyorsun. Bende GoW 2018'i klavye mouse ile oynadım Ragnarok'u da Xbox 9. nesil ile. Evet gamepad ile oynamak daha güzel ama klavye ile de oynanmaz demek saçma. Bal gibi de oynanıyor.
Yok oynanmıyor knka, ben klavyeden de oynadım biliyorum. Asıl sen Dualsense ile oynamışsın sen bilmiyorsun 👍🏻

The Semih

80+ Gold
Klavyede yürüyemiyorsun sadece tuş ayarına koymamışlar, onun dışında konfor zevki tamamen.

Top Bottom