Neler Yeni

GOW RAGNAROK VS BLACK MYTH WUKONG

Lexyyy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mert
İkiside çok güzel oyunlar gibi siz olsanız hangisini alırdınız gow 2018i yeni bitirdim o yüzden black myth wukong daha iyi olur düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız?

BabaYaga89

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Selim
Farkli oyunlar. Gow tps aksiyon, wukong souls like. Bu tamamen tercihe kalmış yani iki oyunu yaristiramazsin. 2018 gow u begenerek bitirdiysen ragnarok al. Oynarken sıkıldıysan wukong la devam et derim.

xTURANN

80+ Silver
2018'i yeni bitirdiysen, Ragnarök'e başla. Çok sarar. Wukong GOW'a göre daha farklı tarz.

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Eren Cem
ragnarok 2018'den kat ve kat iyi bir oyun kesinlikle onu al

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Ragnarok u da 2018 i de bitirdim. Ragnarok farkını ortaya koyabiliyor.
BmW gördüğüm kadarıyla iyi ancak bazı noktalarda özensiz hissettiriyor bölüm dizaynı gibi.
Biraz daha gurme bir deneyim istiyorsan gow daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
hazarcoban
İkiside çok güzel oyunlar gibi siz olsanız hangisini alırdınız gow 2018i yeni bitirdim o yüzden black myth wukong daha iyi olur düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız?
Black myth wukongda gayet güzel oyun ama hikaye istiyorsan gow daha iyi iş çıkarıyor.Ama thorun ölmesi finalde asırı sacmaydı gereksiz yereydi.Ben terchimi wukongdan yana kullanıyorum

asko56

80+ Silver
2 sinide oynayabilirsin vukongu satın alıcaksınız god of war'da illegal yollardan inidriceksiniz full güncel hali var son sürüm tertemiz devam

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Beguile
Büyük GOW fanıyım. GOW2018 yeni bitirdiysen ve beğendiysen Ragnarok alabiliirsin ama çoğunlukla aynı mekaniklerle oynayacağın için sıkılabilirsin. Bence Wukong al, Ragnarok'u 1 yıl sonra falan alır oynarsın.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Çağatay
GOW ile rakip olacak oyun değil bana göre wukong. Wukong oynarken bir noktadan sonra sıkılmaya başlamıştım. GOW akıyor. Tercihim GOW olur, sonrasında wukong oynarsın.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Ömür
black myth wukong alıp ragnorok u korsan indiririm

Top Bottom