• S
      spitfire, Kasa önerisi arıyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bu butcede hangi kasa alinirsa alinsin ses olur. P360A dahil, kendim kullaniyorum. P360A 'nin stok fanlari min. 600RPM de calisiyor bu da ses demek. Onun...
      • 1718731929481.png
    • S
      spitfire, Kaç watt psu yeterr? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-high-power-performance-gold-gd-hp1-j700gd-f12s-700-w-fiyati,596563775.html
    • S
      spitfire, Yardım PNY 4070 super darboğaz. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      2K cozunurlukte sorunsuz kullanilir.
    • S
      spitfire, Yarın rtx 4060 alıcam sıfır hangi modeli alayım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hangisi ucuzsa onu al. 4060 zaten isinma sorunu olan bir model degil. 2 fanli da alsan 3 fanli da alsan sessiz calisacaktir. Ben overclock yaparim, kart...
    • S
      spitfire, Oynadığınız en iyi optimizasyonlu oyunlar başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Far Cry Primal. GTX 760, RX580, GTX 1650, GTX 1070 hepsiyle oynadim hepsinde de takir takir calisiyor mubarek oyun. Bak simdi aklima geldi 7800XT ile de...
    • S
      Ağzına sağlık ben 3060 ile 800w psu kullanıyorum mesela :D .
    • S
      spitfire, 600WATT PSU YETERLİ Mİ başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Darbogaz olacaktir fakat sizi etkilemez. Herhangi bir oyunda drop, kasma, takilma vb. durum yasanmasi soz konusu degil.
    • S
      spitfire, Güçlü sistemim var fakat fps drop yiyorum. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      MSI Afterburner + Riva ile cpu, gpu, memory frekans, memory ve guc kullanimlarini aktiflestirerek oyun oynamaya baslayin hatta video da cekin. Drop oldugu...
    • S
      Bu PSU'nun verimliligi ile alakalidir. Birincisi PSU 12V kanalindan kac watt verebiliyor? Gold sertifikasi olmayan PSUlar genelde 580W civari verir. PSU'dan...
    • S
      7800XT tam yuk altinda 250W kullaniyor. Yuksek ihtimalle sorun olmaz fakat PSU biraz zorlanarak calisacaktir. Tam yuk altinda kullanmamaya ozen gosterin...
    • S
      spitfire, 4070 Super Ekran kartı önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      28K'ya 7900XT alinabilir. 4070 Super' de alinabilir fakat 7900XT ezer gecer...
    • S
      spitfire, UPS Kullanan Hiç Kimse Yok mu? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Topraklamanin duzgun calisip/calismama yorumu biraz garip olmus ama bilemiyorum ne kadar dogru ne kadar yanlis fakat baska bir guvendiginiz elektrikciye...
    • S
      UPS dogrudan toprakli duvar prizine bagli olmasi gerekiyor. Yani prizde topraklama yoksa UPS yine gorevini tam anlamiyla yerine getiremeyecektir. UPS 'in...
    • S
      Tuncmatik, APC/Schneider alabilirsin. Ya da makelsan inform markaları da orta seviyedir, iyidir sorun çıkarmaz. 1000VA ortalama 600W yüke kadar kesin...
    • S
      spitfire, GDDR6X’mi GDDR6’mı ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      4060Ti 'da GDDR6X yok, açıklama hatalı. Gaming X modeli overclock için daha uygun stok kullanacaksanız hangi modeli aldığınızın bir önemi yok.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,370
Üyeler
145,978
Son üye