Abranas isimli üyenin son içerikleri

1. A

🔥 Almanya'da asgari ücrete 3. Zam !

Adamlardaki enflasyon bizimki gibi inişli çıkışlı değil zam gelmez onlara kolay kolay
  2. A

❌İndirim Bitti! Nike büyük indirimler!

Sabaha kadar beyazın stoğu bitmiş bile :cry:
  3. A

Güncelleme Dolar, 15,87 TL seviyesini gördü. TL değer kaybetmeye devam ediyor

Enflasyon %70, dolar min 25tl olur
  4. A

Sosyal medyada AKP için bahar havası var ama...

Boş oy atacağını söyledikten sonra devamını okumadım bile. Boş oy bir şeye yaramaz bu hükümet tepkiyle koltuktan kalkmayacak. En son çare olarak yakın hissettiğin psrtiye oy at.
  5. A

Sessiz istila yavaş yavaş başlıyor .

Bir şey yapamazlar rahat olun
  6. A

Sakarya valisinin 23 Nisan fotoğrafı

Atatürk ile RTE neden aynı düzeyde lna Atatürk en üstte olmaz mı resmi yerlede?
  7. A

Ülkenin şeriat ile yönetilmesini istememek.

Şeriatla yönetilen başarı ülke neresi peki? Müslümanlıkla yönetilen başarılı ülke neresi peki? "Onlar doğrudüzgün yönetmiyor" diyeceksiniz de hiç mi yönetebilen yok onca ülkeler arasında? Avrupalılar insan geçmişinin farkında oldukları için asıl yönetimin nasıl olabileceğini biliyorlar. Bizde...
  8. A

İnternet hızım ile indirme hızım arasındaki fark

İndirme hızı her zaman sınırlanır. DDoS saldırılarısı varsa önlemek için. O yüzden muhtemelen hiçbir yerde 40-50mb/s göremeyeceksiniz.
  9. A

Z Kuşağı Ve Di̇ne İnanma Oranı

Teknoloji inanç ve görüşleri değiştirecek şekilde gelişiyor. Birinin durup dururken havalı olucam diye ateist olma hevesi olmaz. Gidip okusa anlar zaten neyin ne olduğunu. Ezbere konuşmayın.
  10. A

Kız animeci çıktı

Death Note Attack on Titan To Your Eternity Fullmetal Alchemist: Brotherhood Demon slayer Jujutsu kaisen Code Geass Dororo
  11. A

Yardım 2000-2200TL Monitör önerisi

https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g3-24-1-ms-144-hz-freesync-dp--hdmi-haspivot-full-hd-monitr-ls24ag300nuxuf-p-HBCV000016HL8L Ben pek anlamıyorum monitörlerden ama lansmana özel fiyat varmış. Bilgili arkadaşlar nasıl olduğunu söylerse belki daha iyi bir ürün olabilir.
  12. A

Norveç'e gidilir mi?

Gayet yeterli bir sebep
  13. A

kardeşim bilgisayara sürekli virüs sokuyor

Kardeşiniz büyüdükçe anlamaya başlar ona yapacağınız bir şey yok. Bende küçükken hergün virüs sokardım pcye zamanla uzmanlaştım :D
  14. A

Anime önerebilir misiniz?

Fullmetal alchemist: brotherhood Dororo Fumetsu no anata e Attack on titan Code geass Neon genesis evangelion + filmleri Bu animelerin her biri tek kelimeyle muazzam derecede animelerdir. Kesinlikle izlemen lazım.
  15. A

Witcher 3 Overrated mıdır?

Ben oynuyordum da çok fazla konuşuyorlar ya. Normalde hikaye severim ama bunlarınki bitmiyor aksiyona atsa beni rahatlayacağım da işte.
Top Bottom