CevizliCeviz isimli üyenin son içerikleri

1. CevizliCeviz

Çözüldü✓ Anakart bF hatasi veriyor

Bilgisayari actigimda ekrana goruntu gitmiyor. Anakartin uzerinde bF yaziyor ve bir sure sonra kapaniyor Asus x99 pro anakart Edit: Bilgisayarın güç kablosunu fişten çektim 7-8 saat sonra bilgisayarı açtığımda sorunum düzeldi. Ekstra olarak kasayı hafif sallamıştım o da işe yaramış olabilir
  2. CevizliCeviz

Hayatınızda duyduğunuz en iyi ikili nedir?

Minecraft ve Rtx
  3. CevizliCeviz

Nasıl Boyumu Uzatırım

Genlerin bir yere kadar uzamana izin verir. Ama yıllarca basketbol oynarsan veya zıplamalı şeyler yaparsan etkisini görürsün. Bu 10cm uzayacağın anlamına gelmez tabi. Uzun ve düzenli bir süre egzersiz yaparsan biraz uzarsın max 2cm falan olur ama o da
  4. CevizliCeviz

Lütfen Türkilizce KONUŞMAYIN, YAZMAYIN!

Kesinlikle agreed. No one should turkilizce kullanmak. Güzel yazmışsın tebriks
  5. CevizliCeviz

YÖNETİM OYUNU TAVSİYESİ

Another brick in the mall, Railway Empire, Mall Tycoon 3
  6. CevizliCeviz

GTA 6 ÇIKTI (!).....

Umarım Gta 6 bu kadar kalistesiz olmaz. Grafikleri çok kötü bence
  7. CevizliCeviz

Hayallerinize Ulaşmak İçin Ne Yaparsınız?

Uyurum. Hayallerim genelde imkansız şeyler çünkü
  8. CevizliCeviz

Telefonumda tam olarak ne var ?

Bende de 10gb diğer yazıyordu. Yüklediğim videoları silince 3gb ye kadar düştü. Çöp kutusunu temizlemeyi unutmuşum onu da temizleyince diğer 200mb kaldı sadece 1619257306
  9. CevizliCeviz

Telefonumda tam olarak ne var ?

Fotoğraflar videolar uygulamalar veya cache dediğimiz veriler. Bazılarını tanımlayamayabiliyor telefonlar. İndirdilenler kısmında unuttuğun dosyalarda olabilir. Apk olarak indirdiğin oyun ve dosyalarda olabilir.
  10. CevizliCeviz

Forumun Yaş Ortalaması Kaç? Yaşınız nedir?

Konuyu tekrar açacaktım burada olduğunu gördüm. 2021'de forumun yaş ortalaması kaç merak ettim
  11. CevizliCeviz

Hangi açık parfüm markasını tercih ediyorsunuz?

Düzenli yıkandığınız sürece parfüme gerek yok bence. Sağlık probleminiz yoksa tabi.
  12. CevizliCeviz

Hangi açık parfüm markasını tercih ediyorsunuz?

6.sınıfa kadar axe kullandım fakat küresel ısınmaya neden olduğunu öğrendiğimden beri kullanmıyorum
  13. CevizliCeviz

Şu dua mesajı atanların amacı ne ?

Bundan binlerce yıl sonrasından bahsediyorum. Bu konular hakkında artık konuşulmayacak bence. Herkesin görüşü farklı tabi
Top Bottom