chaptan12 isimli üyenin son içerikleri

1. chaptan12

Babam psikoloğa gitmemi istemiyor

Arkadaşlar selamlar yaklaşık 1 senedir anksiyete hastası olduğumu düşünüyorum ve muhtemelen öyleyim devamlı içimde bir korku bir stres diken üstündeymişim gibi geliyor bazen başıma ne gelcek düşüncesinden kafayı yiyorum bu durumdan bıktım bu yüzden anneme bu gün söyledim psikoloğa gitmek...
  2. chaptan12

Kardeşim maalesef ki bir hırsız

Her seferinde konuşuyorum ama anlamıyor hocam
  3. chaptan12

Hocam bu konu hakkındaki en büyük teorim şudur biz bunla beraber 01 diye bir dizi izliyorduk oradanda etkilenmiş olabilir çünkü o dizide bu tarz sahneler çoktu
  4. chaptan12

Hocam kendi 14 yaşında ve gerçekten dediklerimi idrak edebilecek olduğunu düşünüyorum ama ne kadar uyarsamda devam ediyor 1703265902 5. Ve 6. Sınıfa kadar bu tarz şeyler olmuyordu ama 8. Sınıfa geçince birden hırsız oldu çıktı başımıza
  5. chaptan12

Merhaba arkadaşlar malesef üzülerek söylüyorumki kardeşim bir hırsız bu seferden önce tam 6 kez yakalandı ama vaz geçiremedim dövmekten bayıltacak seviyeye getirdim ama genede fayda etmedi. Üstelik ufak tefek şeylerde çalmıyor nerden bulduğunu bilmiyorum ama dün çekmecesinde alarm sökücü vardı...
  6. chaptan12

Crack oyun dağıtan eleman

BKBTB Berkant diye bi eleman var belki duymuşsunuzdur bilmiyorum oyun fiyatlarından dolayı artık oyuna para yetmiyor bende malum yolları arıştırmaya başladım bu elmanı gördüm muhtemelen kendi crack lemiyor programları ama güvenilir gibi duruyor bilen biri yardımcı olabilirmi ( forumun crack oyun...
  7. chaptan12

yarın okulda olay var

Kendisi gelip diklenmeye başladı dayanamadım boğazına vurdum nefes alamadı falan hoca geldi doğru müdüre olayı anlattım çocuk hiçbirşeyi inkar edemedi bizle beraber 3 arkadaşıda şahit olarak götürdüler sonuç ben uyarı aldım o kınama üstüne sesini kesmiş oldu
  8. chaptan12

yarın okulda olay var

Lise 2 hocam
  9. chaptan12

yarın okulda olay var

hiç aklıma gelmemişti
  10. chaptan12

Çözüldü✓ ACİL PC YE VİRÜS BULAŞTI

direk koy formatı
  11. chaptan12

Çözüldü✓ 3 bin TL ye oyuncu pc toplayabilir miyim

GT1030 olabilir ama 2. el alabilirsin sadece
  12. chaptan12

yarın okulda olay var

kendisi bana herhangibir şekilde vuramaz zaten vurusada 1 dk içinde bitirirm kendisini ama olay şu annem hakkında ileri geri konuşupta sonra belki maksimum 1 ay görüşeceği bir kızı neden bu kadar konuşuyor anlamıyorum :D
  13. chaptan12

yarın okulda olay var

Dostlar sınıfta bi çocuk var annem hakkında ileri geri konuşup duruyordu bu gün gittim sevdiği kızın instegram hesabını buldum fotoğrafını attım baya sinirlenmiş :D diyor yarın aklın varsa okula gelme vs muhtemelen diklenip başımdan gidecek ama genede bi sorayım dedim yarın bu çocukla aramızda...
  14. chaptan12

Dolandırıldım ve mental olarak çok mutsuzum

... arkadaş o kadar iyi bir sosyal mühendiski nerdeyse telefonun parasını gönderip telefonu istemeyecek dereceye gelickesin o kadar düzenbaz bir adam
  15. chaptan12

Dolandırıldım ve mental olarak çok mutsuzum

Merhaba arkadaşlar bu mesajı cidden çok mutuszken yazıyorum 4 gün önce letgoda birinden 5000 liraya telefon aldım parayı gönderdim ve adam kargoya verdiğini söyledi geldik bu güne sözde bu gün gelecekti ama gelmedi adama yazmamla engellemesi bir oldu kaç ay biriktirdiğim paraydı babamda üstüne...
Top Bottom