egekrlm55 isimli üyenin son içerikleri

1. E

ColdPower F-Air Bilgisayar Kasası Alınır mı ?

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-coldpower-f-air-tamperli-cam-mesh-on-panel-6-x-rainbow-fan-750-watt-80-bronze-atx-fiyati,531165180.html kasa bu beyler alınır mı? sistemim r5 5600 rx 6600 msi b450 gaming plus max
  2. E

GameBooster GB-PW909B Kasası alınır mı?

Merhaba arkadaşlar ben nu kasayı almayı düşünüyorum içindeki psu iyi mi? yetermi kasa kalitelimi diye buraya sorayım dedim bilgisayar parçalarım r5 5600 rx 6600 msi b450 gamig plus max https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-gamebooster-gb-pw909b-rgb-4-fanli-atx-fiyati,252311170.html
  3. E

Neden Rampage Direksiyon Setleri Tercih Edilmiyor

Merhaba arkadaşlar ben bu aralar çok direksiyon seti almak istiyorum tabi bütçem kısıtlı basktım rampage ucuza satıyo araştırdım kimse alınmaz diyor ama 1 yada 2 yıllık bilgilerdi herkes force feed back yok diyor ben bilmiyorum bu o kadar önemlimi driver yok diyorlar belki 1 yıl aradan...
  4. E

Monitörüm hatalı mı?

Merhaba arkadaşlar benım monitörüm 8kya kadar çıkıyor ama 1k ile 8k karşılaştırması yaptığımda bir fark göremedim oyunlarda oyunu 8kya aldığım zaman fps düşüyor ama kendi gözümle bi fark göremedim https://www.trendyol.com/acer/ed273up-um-he3ee-p11-27-1ms-curved-fhd-oyuncu-monitoru-p-463326160...
  5. E

Binbin para iadesi vermedi dava açabilirmiyim

Teşekkürler cevabın için bide bazıları gibi duyarsız olmadığın için
  6. E

Burda mesele 10 lirami sence
  7. E

Merhaba arkadaşlar ben bı binbine bineyim dedim dediki kart ekle ama 10 lira çekip hemen geri vercez dedi ama gelen giden yok 10 lira yok oldu dava açabilirmiyim
  8. E

valorant açılma ekranı geliyor sonra kapanıyor

anladım teşekkürler
  9. E

onların ne olduğunu hiç bilmiyorum nerden bakıldığını anlatabilirmisiniz?
  10. E

bios u güncelledim
  11. E

özelliklerde sıkıntı yok 500 civarı fps alıyordum ama bir anda oyun açılmamaya başladı bir anda he belki xbox game pass bitti valo hesabına xbox a bağlamıştım ondan olabilirmi
  12. E

hayır sadece omen olduğu fotoğraf mı dersin o geliyor sonra kapanıyor
  13. E

merhaba arkadaşlar benim sorunum oyuna tıklıyorum omen geliyor gerisi gelmeden oyun kapanıyor sebebi ne?
  14. E

2.diski tamemen doldursam bir şey olurmu

ne kadar dolu olsa hızı yavaşlamazmı? 1703948364 ne yapalım hocan 2.ssd yerim yok anakartda bide sadece 500gb ssd olmasından iyidir çerezlik oyunları indiriyorum genellikle bide hddye ets kurulmaz abicim bir güncelleme geliyor bütün dosyaları tekrar indiriyor gibi bir şey oluyor hdd de yavaşya...
  15. E

Asus dual 6700 xt furmark değerleri nasıl

mükemmel aga serin birde rx 6700xt 1440p kartıdır oyunlarınızı 1440p oynamanızı öneririm
Top Bottom