Laftagorilla isimli üyenin son içerikleri

1. Laftagorilla

Komşunun bahçesine bakan pencere

öyle bir yasa var komşu parsellerden 3 yoldan 5 metre yakınına yapı yapamazsın ikincisi ruhsata yok çekme mesafelerine uysan da alan içerisine 4 tarafı kapalı bir hacim oluşturan hiçbir şey yapamazsın. ama sonuç olarak burası türkiye sehir merkezinde kaçak garajı 3 kere şikayet ettim yıkmadılar...
  2. Laftagorilla

Harici Disk Işığı Yanmıyor

Teşekkürler bir bilgisayarcıya götürdüm sadece kutusu bozulmuş adam 100 liralık kutuyu 300 liraya 🥲
  3. Laftagorilla

Harici Disk Işığı Yanmıyor

Merhaba reisler intenson marka 2.5 inc harici bir harddiskim var. Bilgisayarımda sürekli olarak takılı duruyordu. Bugün bilgisayarımda gözükmediğini farkettim. ışığı yanmıyor ama içerisinde disk dönüyor. disk yöneticisinde disk 1 bilinmiyor diye bir yer var ve başlatmaya çalışınca işlev...
  4. Laftagorilla

Apartmandaki internet kutusu kurcalama

teşekkürler teknik ekibe söyledim. bakacaklar.
  5. Laftagorilla

Apartmandaki internet kutusu kurcalama

Merhaba bugün komşum apartmandaki internet kutusu ile oynuyordu. Benim internetim arada donmaya başladı. Bu kutudan kendine paralel hat çekme ihtimali var mı? Benim internetimi kendİ evinede bağlama ihtimali
  6. Laftagorilla

Yardım Kargocuya Tutanak Tutturamıyorum

Ben hazır sistem alınca basıma gelmisti kargo kutusuna eziyet etmisler yırtık felan adamdan tutanak istedim -kardesim bi kontrol edelim teknolojik ürün kolay alınmıyor dedi insanca. İc kutuda hasar olmadıgı icin aldım sorunum yok
  7. Laftagorilla

RAMPAGE ICED120

https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-iced120-rgb-120mm-rgb-islemci-sogutucu.html bu sogutucu nasıldır
  8. Laftagorilla

RAMPAGE ICED120

Arkadaşlar kasım indirimleri bitmeden stok fandan kurtulmak istiyorum tavsiyelerinizi beklerim h610 m anakart İ5 12400 f lga 1700 Bütçe 1000 lira civarı Fazla sesli olmayan stok fan ucak gibi:)
  9. Laftagorilla

Gigabyte firmasının ölü piksel politikası

Bende cihazı yeni yolladım bakalım ne diyecekler bugün arayacağım 1664185974 Monitör almak kasa almaktan daha büyük dertmiş😂
  10. Laftagorilla

Gigabyte firmasının ölü piksel politikası

Here is the warranty policy for your reference: The method to determine bright and dark dots. ■ The eye must be away from the screen by 35cm or more, ambient illumination must be greater than 200 Lux (for example a common office environment). ■ Bright dot warranty conditions: Bright dots must...
  11. Laftagorilla

Öneri GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz Tekrar İndirimde

Hocam cumartesi almıstım pazartesi kargoya verdiler gerisi yaşadıgın sehire kargo kac günde geliyosa artık biliyosundur 1664005911 Ölü piksel konusunda ben cok takıntılıydım 4 tane yan yana az ölmüş piksel😂 vardı yani biraz siyahlardı biraz normal ama genelde gözüme hiç carpmadı uğrasırken bazen...
  12. Laftagorilla

Öneri GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz Tekrar İndirimde

Bunlarda bir indirip bir kaldırıyor ben aldım ölü piksel cıktı paketledim geri yarın göndericem
  13. Laftagorilla

Yardım Arkadaslar burda 1 ölü piksel mi 4 ölü piksel mi var?

Hocam gözlük bezi ile hafifce ovaladım noktanın yeri degisti😂 1663752911 Önceden yukardaydı simdi tam ortada oldu
  14. Laftagorilla

Orda siyah bir nokta gibi duruyor ne oldugunu bende anlamadım 1663747884 Düzeltmenin bir yolu var mı acaba
  15. Laftagorilla

Bütün renklerde duruyor
Top Bottom