Light isimli üyenin son içerikleri

1. Light

❌İndirim Bitti! AMAN TANRIMM PHILIPS 55OLED708 31499.3TL

evet bitmiş yeniledim sayfayı şimdi
  2. Light

🔥İndirim Migros LEGO Setlerinde %40 İndirim!

Normal fiyatı diyene dedim. Toyzz Shop'un sitesinde 649tl.
  3. Light

🔥İndirim Migros LEGO Setlerinde %40 İndirim!

Kendi sitesinde fiyatı böyle ama. Mağazalarda mı daha ucuz?
  4. Light

Sporda gelişememe sorunu

Hareketleri yaparken çalıştığın bölgeyi hissediyor musun? Beslenmen nasıl?
  5. Light

XBOX gamepass oyun önerisi

Assassin's Creed Valhalla açık dünya olarak güzel, hikayesine de güzel denilebilir en azından içine çekiyor. Kafa dağıtmalık oyun istersen Minecraft Dungeons, Brotato, Dead Cells, Doom gibi oyunlar saatlerce oynatır kendini.
  6. Light

Incline dumbbell bench press hareketinde göğsümü değil omzumu hissediyorum.

Bu konuya dair internette uygun bir cevap göremedim. Dirseklerim kapalı da olsa açık da olsa geniş de alsam kapalı da alsam ne yaparsam yapayım omzuma vuruyor bu hareket. Bu hareketin yerine önerebileceğiniz bir hareket var mı veya omzuma bu kadar vurmaması için ne yapabilirim?
  7. Light

Ac valhalla almalımıyım

Evet gidiyor. 1712759516 Az önce çıktım Valhalla'dan. Valla keyif alarak oynuyorum şuan hikayesi de içine çekti arada diyaloglar sıkıyor onu da geçebiliyorsun zaten. Baskın atmak köy geliştirmek falan tat katmış oyuna. Gizliliği de fena değil.
  8. Light

Amazon 200/80 TL indirim

İki indirimi birleştirmeyi beceremedim.
  9. Light

twitterdan tweet ile beraber videoyu nasıl indirebilirim

Twitter üzerinden paylaş deyip instagram hikayelerini seç oradan kaydete bas. Öyle yapılıyordu diye hatırlıyorum.
  10. Light

🔥İndirim Nescafe 100Gr Cam Kavanoz 92₺🔥

İnsanları rahat bırakın. Boykot eden etsin etmeyen etmesin, yarattınız zaten farkındalığınızı duymayan kalmadı. Böyle yaygaralar çıkarmak kimsenin fikrini değiştirmeyecek.
  11. Light

Steelseries Prismcaps Pudding Beyaz 639TL

Bilgisizlikten soruyorum switchlerde mi ışıklandırma olması lazım tuşlarda mı?
  12. Light

pubgm oynayıp son 1 aydır girmeyen var mı ?

Şuan yok hocam. Yüklemeye çalışırım yarın.
  13. Light

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Watch Dogs: Legion Epic Games 40 TL 🔥🔥

Fiyatı iyi diye diye aldığımız oyunlarla doldurduğumuz kütüphaneden 5-6 oyun anca oynuyoruzdur. Watch Dogs genel olarak sıkıcı bir seri bana göre, bu ve bunun gibi oyunların fiyatı iyi deyip alınacağına 1 tane oynanılacak oyun almak daha mantıklı diye düşünüyorum.
Top Bottom