Neler Yeni

🔥İndirim Nescafe 100Gr Cam Kavanoz 92₺🔥

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
bimden vip gold alıyorum fena değil 3-4 yıldır içiyorum ve beğeniyorum fakat biraz zor eriyor

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,422
İsim
Mehmet Aslan

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
kadir akyel
Uygunsuz davranış
Ateşiniz bol olsun gençler yorum bile yapmayacağım her karakter islamiyeti kaldıramaz ama insanlığı bitmiş hastane bombalayan 2-3 yaşında ki çocukların uvuzlarını tek tek görmek insana batmıyorsa sorun var demektir orda malını alenen bakın alıyorum demek şeref yoksunluğundan bakşa bir şey değildir bu şeref yoksunluğunu yapanlar elbet bir gün ebediyyen yargılanacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
Aklı olan bu tür granül kahveleri içmesin.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Arda Yıldırım
Ateşiniz bol olsun gençler yorum bile yapmayacağım her karakter islamiyeti kaldıramaz ama insanlığı bitmiş hastane bombalayan 2-3 yaşında ki çocukların uvuzlarını tek tek görmek insana batmıyorsa sorun var demektir orda malını alenen bakın alıyorum demek şeref yoksunluğundan bakşa bir şey değildir bu şeref yoksunluğunu yapanlar elbet bir gün ebediyyen yargılanacak.
İnsanları rahat bırakın. Boykot eden etsin etmeyen etmesin, yarattınız zaten farkındalığınızı duymayan kalmadı. Böyle yaygaralar çıkarmak kimsenin fikrini değiştirmeyecek.

tquery

80+
boş yapma yürü git bir cemaate orada boş tencerenin kapağını bul.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Sanalbaharattaki herhangi bir kahve (ucuz olduğu için burayı önerdim). Etiyopya limu ve kenya aa güzeldi en son.

Hem sağlık hem kahve hobisinin gelişmesi açısından çekirdek kahve tavsiye ediyorum ben hocam. Zira nescafe kahve değil.
filtre makinesi için ne önerirsiniz

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
Baran Kut
Tamam israil ürünü alıyosunuz beyininiz yok bütün müslümanlar olarak bunu anladık ama bari saçma sapan bir ürün almak yerine bunu alın
Ya beyefendi kahve bakıyoruz Negev 7 kurşunu değil ya saçmalamayın.

Ben de Gazze'de yaşananlardan mutlu değilim de boykot dediğin böyle olmaz ki. Konuyu islamiyete falan bağlamışsın bir de. Konu insanlık konusu. Dinle/ırkla alakası yok.

Böyle herkesi aşağılayıp, aşağıdan görüp de diğer insanlardan daha üstün bir "müslüman" da olmuyorsun. Aksine yaptığın dininde şeytanın istediğidir. Yapma kardeşim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca şunu da ekleyeyim. Şu ana dek saçma sapan boykot ettiğiniz her kurum/kuruluşun Türkiye'de bağlı olduğu yerler Türk firmaları. Hepsinin burada Türk temsilcisi ve çalışanları var. Sanıyorsunuz ki her şey yurtdışından geliyor. Yani İsrail'e ayak bağı olduğunuzu düşünürken aslında Türkleri işinden etmeye çalışıyorsunuz. Asıl kaybı Türk ekonomisi yaşıyor böylece. İsrail'i böyle sarsacağınızı düşünmeniz komik.

Asıl boykotu devletler arası anlaşma sayesinde İsrail'le ticaret yapan, demir/bakır tel, kıyafet, erzak gibi ürünler gönderen firmalara yapınız. Bazı muhafazakar topluluklar bile devletin bu oyununa uyandı. Siz hala ayakta uyuyorsunuz.

Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR