MrReckless isimli üyenin son içerikleri

1. MrReckless

Yardım CS GO'da Düşük FPS Sorunu ?

Arkadaşlar sorun çözüldü. Ekran kartının güncellemesini yaptım. Teşekkür ederim. Şu an orta ayarlarda +320 fps alıyorum. 1614421042 Teşekkürler :)
  2. MrReckless

Zaten yazıyorum değişen bir şey yok. Aşırı saçma bir olay.
  3. MrReckless

Merhaba arkadaşlar. RX 5700XT Ekran kartım olmasına rağmen diğer oyunlarda hiçbir problem yaşamıyorum. Fakat dün CS indirdim ve FPS gördüğünüz gibi çok düşük seviyelerde. Dikey Senkronizasyon kapalı ve oyun ayarlarını değiştirsem de bir artış olmuyor. 2 gündür uğraşıyorum fakat hala aynı. Oyunu...
  4. MrReckless

Yardım Bu Laptop Alınır Mı? Lenovo V15-82c700aftx

https://www.epey.com/laptop/lenovo-v15-82c700aftx.html Başka önerileriniz var mı?
  5. MrReckless

Çözüldü✓ Monitör'de Flickering-Freesync Sorunu Yaşayanlar Buraya

Biraz geç olacak ama onu bilmiyorum ben de. 164 - 30 ' u deneyebilirsin.
  6. MrReckless

ASHU 1080p WEBCAM İncelemesi - F/P

7. MrReckless

Efe aydal Gamer'lık Mı Oyun Bağımlılığı Mı?

Tabi ki öyle hobi olarak oynanır. Ben de oynuyorum o şekilde. Ama günün 10 saatini 99 level olmak ya da Challenger olmak için harcıyorsa burada bi sıkıntı var. Gerçekten bağımlılık oluyor.
  8. MrReckless

yurtdışından TR ye para aktarımı

Çok çok az kesiyor. Banka 100 TL kesiyorsa TransferWise 10 TL keser.
  9. MrReckless

Efe aydal Gamer'lık Mı Oyun Bağımlılığı Mı?

Haklı bence oyunlara vereceğimiz zamanı farklı şeylerde gerçek hayattaki becerimizi geliştirmek için kullansak çok daha faydalı olur bize. Mesela bu forumdaki bir çok kişi ben de dahil senelerce Metin 2 gibi ***** saptal oyunları oynayıp paralarımızı harcadık. Bize ne gibi bir faydası oldu...
  10. MrReckless

yurtdışından TR ye para aktarımı

TransferWise var ve güvenilir onu öneririm.
  11. MrReckless

Hangi Kulaklık Daha Güzel?

Diğer kulaklıkla ilgili bir bilgim yok belki onu denemiş olsam fikir sahibi olurdum. Youtubedan ikisinin de incelemesini izleyip sen karar vermelisin.
  12. MrReckless

Güzelse alıyorum

https://www.epey.com/monitor/acer-nitro-xv272pbmiiprzx.html Bunu da önerebilirim. Hem HDR desteği var hem USB hub var.
  13. MrReckless

Ekolayzer Çalışmıyor Sebebi Ne Olabilir?

Başlıkta belirttiğim gibi. Realltek Audio Console'dan ayarları değiştiriyorum fakat hiç değişiklik olmuyor. Driver'ı silip tekrar yükledim yine de değişmedi sonuç. Asus B450 Gaming Plus anakart kullanıyorum. Sitedeki son ses driverı yüklü zaten. Çözümü bilen ?
Top Bottom