Scioptic isimli üyenin son içerikleri

1. Scioptic

iss önerisi türknet netspeed

anladım yani 6 ay boyunca 250 TL ödüyorum
  2. Scioptic

ücretsiz olma gibi bir durum yok yani
  3. Scioptic

davet kodunun avantajları nedir
  4. Scioptic

yarın vodafone taahütüm bitecek farklı bir iss istiyorum altyapım 80 mbps destekliyor şuanda türknet düşünüyorum ama çok fazla kötü yorum var bir yandan övende var çok arada kaldım internetin yavaşlayıp hızlanması gibi olayları yaşamak istemiyorum türknet önerir misiniz? ayrıca arkadaş referans...
  5. Scioptic

netspeede geçiş hakkında

peki arkadaşımın referans kodunu kullanırsam 1 aylık ücretsiz mi oluyor nasıl kullanacağım o kodu 1692808826 burada fiber yok maalesef
  6. Scioptic

netspeede geçiş hakkında

şaunda arada kaldım türknete geçeceğim galiba sizin deneyiminiz nasıldı
  7. Scioptic

İlk defa Skyrim oynayacağım, modlu mu oynamalıyım modsuz mu?

modlu oyna bence
  8. Scioptic

netspeede geçiş hakkında

yarın vodafone taahütüm sona erecek fakat ben yinede vodafone bi iş çıkarır diye güvenmiyorum taahütüm bittiğinde netspeede geçeceğim direk bugün netspeedi arasam bir etkisi olur mu ayrıca indirim kodu verirseniz kullanabilirim
  9. Scioptic

bu hdd alınır mı

alırken neye dikkat etmeliyim
  10. Scioptic

bu hdd alınır mı

https://www.hepsiburada.com/wd-250gb-7200rpm-3-5-sata-3-sabit-disk-wd2500avvs-pm-HBC000003AOWJ?magaza=NeoBilişim bu alınır mı 250gb istiyorum bütçe 200tl
  11. Scioptic

ryzen 5 3600 undevolt

muhtemelen benden kaynaklı çok ısındığı için yapmayı düşünüyordum termal macunu değiştirmem gerek ve fanıda bir temizleyeyim
  12. Scioptic

ryzen 5 3600 undevolt

tamamdır ryzen masterden düşürüp cinebench ile test ederek yapacağım 1686756227 hocam bir şey soracağım şuanda 4.2 mhz ve 1.1volt internette genelde 1.3den düşmeye başlamışlar daha düşeyim mi zaten bu şekildeymiş ellemedim
  13. Scioptic

ryzen 5 3600 undevolt

r5 3600e undervolt nasıl yapabilirim ve yanlış bir şey yaparsam ne olur? 4.2 ye oc li
  14. Scioptic

Epic Games yeni gizemli oyun!!!

Guzel tek ayda 3 gizemli oyun
  15. Scioptic

Epic Games yeni gizemli oyun!!!

Zaten vermediler mi yine mi gizemli oyun verceklermiş 1685463424 Death stranding vermiştiler yinr
Top Bottom