Stread isimli üyenin son içerikleri

1. Stread

Yeni termal macun sürdüm fakat ısıdan memnun değilim.

Evet ben kesinlikle olması gerekenden fazla sürmüşüm. Bu macunun elektrik iletkenlik durumu nedir? Herhangi bir parçaya zarar verir mi? Çünkü sınav haftam ve çok vaktim yok.
  2. Stread

Pc yi kapatıp bir kere daha yoklayayım vidaları. Olmazsa bir kaç hafta sonra tekrar daha az olacak şekilde süreyim.
  3. Stread

Ya bir korkum var aslında galiba bir az fazla sürdüm. x şeklinde yapıp x in boş kalan yerlerine ufak noktalar koydum.
  4. Stread

Hem klipsleri hem de vidaları iyice sıktım. Klipsten kastım bu metal bacaklar var onlardan.
  5. Stread

Arkadaşlar 5 10 dk önce termal macunu değiştirdim OCCT testi yapmak istedim fakat nerden baksanız 88 - 90 dereceyi gördü. İşlemci soğutucum aigo cc94. Termal macun ise orijinal mx4. Fan klipsli olduğu için takarken biraz zorlandım. Ama tam olarak hava ile temas ettiğini sanmıyorum.
  6. Stread

GameBooster mikrofon mu Dexim mikrofon mu?

Bütçe 300 400 arası fakat dexim elite modeli 700tl, 310 TL olan kulaklık
  7. Stread

Başlangıç onarma açılıyor yardım

Ben bu durum başıma geldiğinde klavyeyi tak çıkar yapıyordum ve o menü de dahi çalışıyordu. Eğer düzelmiyorsa tek çaren başlangıç onarmayı beklemek olabilir. :/
  8. Stread

Başlangıç onarma açılıyor yardım

Başlangıç onarmayı başlatıp hemen iptal etmeyi denesene galiba windows normal olarak başlıyordu.
  9. Stread

Yeni zam oranları ne oldu

Bence internetten memnunsan farklı firmaya geçişini önermem. En azından türknette olur da altyapın daha iyileşirse daha iyi internet alırsın. Extra olarak bu zam sadece türknete özgü olmayabilir. Şuan genel olarak her şey zamlanıyor. 3-5 gün sonra geçmek istediğin internet hem zamlanır hem de...
  10. Stread

Yardım Modem arayuzunden site engelleme

Facebook ip sini gördüğün site güncel olmayabilir. CMD ye ping facebook.com yazıp istediğin sitenin ip sini bulabilirsin. Eğer modem arayüzünden engelleyemezsen bilgisayardan engellemeyi deneyebilirsin. Windows un hosts klasöründen yapabilirsin.
  11. Stread

AMD RSR Deneyen var mı DLSS ile yarışır mı

Arkadaşlar DLSS, FSR veya RSR birbirleriner rakip çıkmış sistemler değildir. FSR , RSR sistemlerinin NVIDIA karşılığı NIS'tir. Ancak DLSS sisteminin AMD karşılığı şuan için yok. DLSS in çalışma mantığı makine öğrenmesine bağlıdır. NVIDIA ekibi DLSS desteği getireceği oyunları ultra yüksek...
  12. Stread

Hava sıcaklığı ekran kartı sıcaklığını ne kadar etkiler

Sürekli yüksek sıcaklıklarda çalışan bir kart ise değiştirmeni tavsiye derim ama bir de fan hızını kontrol eder misin? 70-75 derecelerde %kaç fan çalışıyor?
  13. Stread

Hava sıcaklığı ekran kartı sıcaklığını ne kadar etkiler

Yüksek ihtimalle yazın Rust oynarken zorlanıcaksın. Bence biraz bilgi sahibiysen kafa yorup UV (undervoltage) yapmayı öğrenebilirsin. Isı konusunda sana yardımcı olabilir. Bir de eğer bu zamana kadar termal macun değiştirmediysen ekran kartının termal macununu değiştirebilirsin. Bu iki madde ile...
  14. Stread

3500 TL 1650 Super Gaming X

Hayırlı olsun. Bence gayet ucuza almışsın.
  15. Stread

Wi̇ndows 10 Mu Kullaniyorsunuz Yoksa 11 Mi̇ ?

SSD dolunca format atıp pc yi rahatlatmak istemiştim. Sonra Windows 11 e geçme fikri aklıma geldi. BIOS düzgün ayarlandığı sürece VALORANT ta hata vermiyor. Ben şimdiye kadar hiç kasmasını, donmasını, kararsızlığını görmedim. Gayet stabil çalışıyor şuanlık. FPS testi yapmadım fakat genelde artış...
Top Bottom