TwinsR32 isimli üyenin son içerikleri

1. TwinsR32

Sahurcu Tayfa Sohbete gel

bende mayısta askere gidicem yüksek ihtimal tecilde 5.ay yazıyor nereye gideceğim, tarih vs açıklanmadı bende. sendede durum öyle mi
  2. TwinsR32

Sahurcu Tayfa Sohbete gel

(yanlış konuya açmışsın kanki düzeltsen iyi olur) -hayat süper gidiyor bu aralar sende durumlar nasıl
  3. TwinsR32

Geceye Bir Şarkı Bırakın 𝄞

4. TwinsR32

Yardım Hatay Antakya 600 konutlarda oturan varmı (ULAŞILDI)

allah yardımcınız olsun inşallah sapasağlam hepsine ulaşırsın
  5. TwinsR32

DEPREMDE YARDIM İSTEYENLER

hocam antepte olan varmı arkadaşıma ulaşamıyorum. antep mavikent sitesinde oturuyor. yakınında olan varsa yıkılan bina var mı diye kontrol edebilir mi
  6. TwinsR32

Direksiyon seti Önerisi

bütçe belirtmemiş, bütçe çok demiş. çok bütçeye uygun işte....
  7. TwinsR32

Direksiyon seti Önerisi

hocam en fp üründür. bundan daha gerçekcisi yok diye biliyorum. logitechler gibi dişlilerin geçişlerini hissetmessin. kayışlı sistem gibi bişi var tık tık dişli geçişleri yavaş çevirmelerde hissedilmiyor. çok sağlam daha çevremde arıza yaptı diyen olmadı...
  8. TwinsR32

AMD Ekran Kartı Almalı Mıyım?

bütçe meselesi. yetmiyorsa 6600 çok iyi. yetiyorsa 3060 çok iyi
  9. TwinsR32

Kemal Kılıçdaroğlu Aday Olursa Oy Verir Misiniz ?

vermem. ümit özdağ olan 2. planımı devreye sokarım.
  10. TwinsR32

Netspeed vs Mileni ?

türknet kullanıyordum taki bugün 250tl olacak mesajını görene kadar. şuan netspeed işlemlerini başlattım tavsiyemdir netspeed. özellikle 113tl lik paket.
  11. TwinsR32

Hayalimdeki Mesleğin Adı Ne?

Oto lpgci
  12. TwinsR32

17 yaşında sakal çıkmaması

20 yaşındayım sakal yok denecek kadar az yanaklarda. herşeyin zamanı var bekle. askere gittiğinde dert olur
  13. TwinsR32

Wallpaper engine Koleksiyonum -3

eline sağlık düzenli yapsan iyi olur alışmaya başladım wallpaper arayışından kurtardın :D
  14. TwinsR32

Ağır hasar kayıtlı araba alınır mı?

nerde toplandığına bağlı, nerden kazalı olduğuna bağlı, ne zaman olduğuna bağlı değişir. geçmiş 2-3 yıl önce yaptıysa sigortası düşük çıkar. merdiven altı saçma sapan biyerde toplandıysa airbaglar vs konulmaz o yüzden alınmaz ama serviste vs yapıldıysa dört dörtlük işçilikle alınır. ama unutma...
  15. TwinsR32

Yardım Direksiyon Seti Önerisi

takan çok var. hiç takmayı düşünmedim 5 tane dfgt geçti elimden. kurcalanmışını almadım almamda, kimseye de kurcalanmış direksiyonu önermem. ets'de basit otomatik kullanıyordum daha gerçekçi hissettiriyor.
Top Bottom