Neler Yeni

Netspeed vs Mileni ?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Ben hiç menmun kalmadım ya ns de.
Hem milleni kafasına gore zam yapmyor bildiriyor ayrıeten aylar onceden siteden bilgide veriyor herkese açık.
Gayette kafasına göre yapıyor. İlk geçtiğimde 105 TL civarıydı sonra 135 oldu(bunda haber verdiler) Daha sonrasında 170 oldu. 170 olurken ne bir mail ne de bir sms gelmedi.

etnetalw

80+ Bronze
Gayette kafasına göre yapıyor. İlk geçtiğimde 105 TL civarıydı sonra 135 oldu(bunda haber verdiler) Daha sonrasında 170 oldu. 170 olurken ne bir mail ne de bir sms gelmedi.
Hocam size sms kapalıdır mobil uygulaamadan mı ne açılıyor olması lazım hemde müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirisn hemde
https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/duyurular bakabilirsin. yanlış bilgi verme abone olamayn bile zamı gorebiliyor?

arnotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
ahmet
Bu firmalar yakın zamanda zam yapacak mı acaba?

jımalya

80+ Bronze
ben net speed kulandim 3 ay kullanmaz olaydim her gun ogleden sonra 4 ve gece 12 den sonra kesinti oluyor internette musteri hizmetlerine ulasilmiyor baya rezillik cektim o firmadan

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Hocam size sms kapalıdır mobil uygulaamadan mı ne açılıyor olması lazım hemde müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirisn hemde
https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/duyurular bakabilirsin. yanlış bilgi verme abone olamayn bile zamı gorebiliyor?
Anlamak istemiyorsun galiba önceki zamda zam olacağına dair hem sms hem de mail almıştım. Sonrakinde herhangi bir şekilde bilgi almadım. Bunun üzrrine de aboneliğimi iptal edip netspeede geçmiştim zaten. Yaşadığım olayı anlatıyorum hala yanlış bilgi verme diyorsun. Mobil uygulamasını kullanıyordum zaten. Mail ile haber gelmesini o uygulamadan ayarlamıştım diye hatırlıyorum. Web sitesi ve müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsin demişsin de ben her ay arayıp zam gelecek mi diye mi soracağım? Bana ücreti karşılığında hizmet veriyorlarsa zam geldiğinde/geleceğinde bana herhangi bir şekilde haber vermeleri gerekir.

Edit: Ücret artışı:
Ocaktan temmuza kadar olan süreçte ücret artışı 112-137-149-160 şeklinde olmuş ve ücret artışı olacağına dair herhangi bir sms almamışım smslerin hepsi duruyor.

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Netspeed

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
türknet kullanıyordum taki bugün 250tl olacak mesajını görene kadar. şuan netspeed işlemlerini başlattım tavsiyemdir netspeed.
özellikle 113tl lik paket.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

etnetalw

80+ Bronze
kafasına göre haber vermeden değil faturanın duyurular kısmında yazıyor
Zaten heryerde belirtiyorlar aylar onceden zam zam diye millet de habersiz zam diyor o kucuk firmalarda cok var :D
Arkadaş X Firma kullanıyor haber vermeden 1 gün sonra zam yapmışlar mesela. Hiç bir yerde yazmıyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamak istemiyorsun galiba önceki zamda zam olacağına dair hem sms hem de mail almıştım. Sonrakinde herhangi bir şekilde bilgi almadım. Bunun üzrrine de aboneliğimi iptal edip netspeede geçmiştim zaten. Yaşadığım olayı anlatıyorum hala yanlış bilgi verme diyorsun. Mobil uygulamasını kullanıyordum zaten. Mail ile haber gelmesini o uygulamadan ayarlamıştım diye hatırlıyorum. Web sitesi ve müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsin demişsin de ben her ay arayıp zam gelecek mi diye mi soracağım? Bana ücreti karşılığında hizmet veriyorlarsa zam geldiğinde/geleceğinde bana herhangi bir şekilde haber vermeleri gerekir.

Edit: Ücret artışı:
Ocaktan temmuza kadar olan süreçte ücret artışı 112-137-149-160 şeklinde olmuş ve ücret artışı olacağına dair herhangi bir sms almamışım smslerin hepsi duruyor.
Siteden duyurular bakın? Mobil fatura duyurular kısmına bak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben net speed kulandim 3 ay kullanmaz olaydim her gun ogleden sonra 4 ve gece 12 den sonra kesinti oluyor internette musteri hizmetlerine ulasilmiyor baya rezillik cektim o firmadan
Bende cok yaşadım sorun hiç önermiyorum zor durdum tn gibi.

Hasan344

80+ Gold
Hangisi daha ucuz ise onu tercih etmen daha mantıklı.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
millenicom öneririm kesinlikle

The GodFather

80+ Silver
Netspeede geçecem netspeed kodu lazım arkadaşlar

Top Bottom