Neler Yeni

DEPREMDE YARDIM İSTEYENLER

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Bende eskiden öyle inanıyordum. Ama sismologların bazı depremleri önceden tahmin etme durumu bu teoriyi çürütüyor bence.
Aslında çürütmeyebilir.Belki de silah artık ne yapıyorsa onu önceden yapıyor,belirtiler ortaya çıkıyor ve sonra deprem oluyor olabilir.(Su an konuşulanlar sadece teori,bilimsel bir açıklama yapılmadı)

melidoas6

80+ Silver
Konu ile alakasız ama amerikan gemisi yapmış olabilir diyorlar ne diyorsunuz ?
Saçma buluyorum herşeyi dışarıda aramaktan vazgeçmeliyiz. 500 yıldır o fay hattında deprem olmuyor enerji birikti fazlasıyla. Bu kadar süredir deprem olmayan fay hattında depremin derecesi tahmin edilebilir er yada geç böyle bir deprem olacaktı ve oldu umudumuz fazla can kaybı vermemek....

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
hocam antepte olan varmı arkadaşıma ulaşamıyorum. antep mavikent sitesinde oturuyor. yakınında olan varsa yıkılan bina var mı diye kontrol edebilir mi

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,235
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
benim 8 gibi habeein oldu uyuyodum oğrendikten sonra çok korktum çok üzüldüm sabahtan beri haberlerden olsun instagramdan olsun takio ediyorum ne oluyor bitiyor diye artık onuda biraktım moralim çok bozuluyor :( allah yardım etsin vatandaşlarimiza.

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş
saat kaç civarı oldu? saat 4-4 buçuk gibi elektrikler 2-3 dakikalığına gitti o arada mı oldu?

MematiBaş🚬

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,533
İsim
Memati Baş
4.17 de bir uyandım yataktan düşücektim en az 2 dakika oldu
ben hiç hissetmedim o sırada yatakta yatıyordum baktım mahallenin elektrikler gitti bir kaç saniye sonra bizim gitti biraz sonra geri geldi, ALLAH Yardım Etsin.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Dostum afad uygulamasından enkaz altındayıma basabilirse bilgiler direkt afada gidiyor Allah yardım etsin
Uygulama o kadar kötü ki sms onayı bile yapamıyorum. Yanlış kod diyor. Türkiye cidden çok rezil bir ülke olma yolunda ilerliyor

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Top Bottom