Arama sonuçları: *

1. B

Kurumsal faturalı sipariş iade faturası nasıl kesilir?

Şahsi bir alım yanlışlık sonucu kurumsal kesilmiş. Bunu bireysele çevirebiliyormuyuz?
  2. B

Kurumsal faturalı sipariş iade faturası nasıl kesilir?

Aldığım monitör kurumsal faturalı ve doa raporu ile değişim yapmak istediğimde iade faturası diye ekstra bir şey daha istiyor bu şeyi nasıl yapabilirim?
  3. B

Hepsiburada değişim sorunu

Sorunda orda satıcı direkt hepsiburadanın kendisi…
  4. B

Hepsiburada değişim sorunu

Aldığım 24G4X monitör bozuldu bende servise verdim bana doa raporu verdiler şimdi hepsiburadayla iletişime geçtiğimde ürünü aldığım üyelik üzerinden yapabileceğimi söylüyorlar fakat o hesaba erişimim yok şirket üstüne fatura çünkü ben nasıl hakkımı alacağım bunların böyle bir hakkı olduğunu...
  5. B

Protein tozu önerisi

Dostum spora yeni başladım diyorsun daha henüz katabolizma, anabolizma adaptasyonun bile sağlanmamıştır bu aşamada protein tozu para israfından başka bir şey olmaz onun yerine beslenmeni iyileştirmek daha faydalı olur ilk etapta.
  6. B

Yardım LÜTFEN YARDIM Ekran kartımı kullanamıyorum

Yardım edebildiysem ne mutlu. Böyle biraz kullan kafana yatmazsa yazarsın buraya direkt çözeriz senin sorunu.
  7. B

Yanlış kurmuşsun BIOS u sanırım o yolla düzelmediyse. Ekran kartının BIOS Switch özelliğide var mış aslında.
  8. B

Düzeldi mi? Düzeldiyse bile valorant gibi oyunları oynayamazsın öyle sorunları var patch'in
  9. B

https://www.techpowerup.com/vgabios/198958/198958 Yükleyeceğimiz BIOS bu olması lazım. Tabi ki tekrardan soruyorum patchleyerek geçici çözüm mü istersin, yoksa direkt kalıcı olarak çözelim mi? Kalıcı çözümün riskleri var.
  10. B

Güvenli Modda çalıştır istersen programı normalde ddu ile silip falan yapıyorlarda gerek yok. Programı açıp patch e tıkla sonra kapatıp aç bilgisayarı tekrar patchle düzelecektir. 1727992760 Bu değil mi?
  11. B

Modeli ney MSI, ASUS gibi olan. MSI ARMOR RX 570 4GB OC örnek olarak
  12. B

O zaman patch atalım sana. şunu indirirmisin: https://sourceforge.net/projects/amd-ati-pixel-clock-patcher/
  13. B

Şimdi Kod 43 denilen sorun genellikle mining çıkma ekran kartlarında olur sebebi elektrik tasarrufu için ekran kartı biosunun değiştirilmesidir çözümü ise 2 tane 1.cisi AMD/ATI Pixel Patcher kullanarak patchlemek bu çözüm geçici. 2cisi ise bios u orijinal versiyonuna çevirmek. istersen sana...
  14. B

Evet dostum şimdi farkettim kod 43 yemişsin çözümü detaylıca anlatacağım.
  15. B

Görüntü bağdaştırıcısını açıp ekran kartının durumunu gösterir misin? Kod 43 falan var mı diye bakayım varsa çözeriz.
  16. B

Yardım AOC 24g4x ALMAYIN ALDIRTMAYIN (EN AZINDAN Bİ SÜRE)

Ben elden teslim ettim. Faturanın fotokopisini çekip koy orijinali sende kalsın.
  17. B

Yardım (1ms vs 4ms gtg) arasindaki fark gozle gorulebilir bir fark mi? 3 mon. arası

Bu olay common kullanıcı için önemli değil bence daha çok profesyonel fps oyuncularını ilgilendiriyor. Örnek vermek gerekirse Xantares in kendi söylemi tüm esporcular kullandıkları mouse u 20 günde bir değişiyor çünkü micro düzeyde bozulmalar farkediyorlarmış ama sıradan bir kullanıcı bu düzeyin...
  18. B

Vallaha 35 gün zarara uğradım lakin umarım gelen ürün sorunsuz olur. 4060 sistemim varken pentium 3 laptopta sürünmek istemiyorum artık…
  19. B

Ağzınıza sağlık hocam çok güzel bir diksiyonla anlatmışsınız videoya ill girişte büyük bir firma videosu falan sandım .d takibe aldım umarım gelişirsiniz.
Top Bottom