Neler Yeni

Yardım AOC 24g4x ALMAYIN ALDIRTMAYIN (EN AZINDAN Bİ SÜRE)

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Mutlu
İhtimal vermiyorum ama kısmen daha yüksek arıza oranı olsa bile bu hatalı bir partiden kaynaklıdır. Dediğim gibi uzun süredir olan bir model. Normalde anormal arıza oranları yok bunun da önceki nesillerinin de.

Bu tarz durumlarda da servis bilir zaten. Bunu tamir falan demezler değişim veya iade yapılır.
Vallaha 35 gün zarara uğradım lakin umarım gelen ürün sorunsuz olur. 4060 sistemim varken pentium 3 laptopta sürünmek istemiyorum artık…

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Vallaha 35 gün zarara uğradım lakin umarım gelen ürün sorunsuz olur. 4060 sistemim varken pentium 3 laptopta sürünmek istemiyorum artık…
Hocam itopyaya gönderirken kutuya fatura koymalı mıyım hiç detay vermediler sormaya kalmadan telefonu kapattılar pat diye kesildi hat sadece iade mi değişim mi istiyosunuz yazın dediler
Hocam? @BLoodAnqeL

Son düzenleme:

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
ibrahim can
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Mutlu
Hocam itopyaya gönderirken kutuya fatura koymalı mıyım hiç detay vermediler sormaya kalmadan telefonu kapattılar pat diye kesildi hat sadece iade mi değişim mi istiyosunuz yazın dediler
Hocam? @BLoodAnqeL
Ben elden teslim ettim. Faturanın fotokopisini çekip koy orijinali sende kalsın.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
beyler iade gelirse ne alayım ben sistemimde darboğaz var 5k ya 2k ekran var mı işlemci alana kadar rahatlatır belki 2k tabi iade gelirse yada 1080 öneriniz var mı kronik sorunlu olmayan

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Evren AYDIN
Benimki servise ulaştı bakalım ne olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

İhtimal vermiyorum ama kısmen daha yüksek arıza oranı olsa bile bu hatalı bir partiden kaynaklıdır. Dediğim gibi uzun süredir olan bir model. Normalde anormal arıza oranları yok bunun da önceki nesillerinin de.

Bu tarz durumlarda da servis bilir zaten. Bunu tamir falan demezler değişim veya iade yapılır.
Bende aynı düşüncedeyim eğer bir kronik sorun mevcutsa hangi parti ürünlerde olduğunu s3rvis az çok bilir ve gelen ürünlere az çok buna göre işlem yapacaktır.isi yokuşa sürmek yerine en kolay çözüm yolu olan iade veya değişime gidecektir.Sonucta bu ürün 3 yıl garantili bir cihaz ve eninde sonunda geri gelecektir ki 3 seferden sonra müşterinin değişim talep veya iade isteme hakkı bulunuyor diye biliyorum.

Ekler

• Screenshot_20241004_113929_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20241004_113929_Hepsiburada.jpg
    402.9 KB · Hit: 15
Son düzenleme:

Fantastiktürk

80+ Bronze
Benimki servise ulaştı bakalım ne olacak

Bende aynı düşüncedeyim eğer bir kronik sorun mevcutsa hangi parti ürünlerde olduğunu s3rvis az çok bilir ve gelen ürünlere az çok buna göre işlem yapacaktır.isi yokuşa sürmek yerine en kolay çözüm yolu olan iade veya değişime gidecektir.Sonucta bu ürün 3 yıl garantili bir cihaz ve eninde sonunda geri gelecektir ki 3 seferden sonra müşterinin değişim talep veya iade isteme hakkı bulunuyor diye biliyorum.
Kronik sorunu olan bir ürüne kimse 3 yıl garanti vermez.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Burak

aoc monitörü geldiği gibi iade edeceğim diyen hocam özür dilerim​

geçenlerde bi konu gördüm birisi geldiği gibi iade edeceğim demişti aoc 24g4x modelini bende'' ben aldım kullanıyorum fevri davranmayın'' tarzı

şeyler söylemiştim adam haklıymış
arkadaşlar almayın aldırmayın 12. gün arıza yaptı kronik sorunlu bu model itopyaya iade için yollayacağım daha 14 gün olmamış bakalım neler olacak bu sıralar çok bunalıyorum bi amazon kolay gelsin bi bu
Hocam 2 adet aldım biri incehesap biri itopya yaklaşık 4 5 ay kullandım 2k ya geçtiğim için sattım o zamana kadar sorun yaşamadım kronik olduğunu düşünmüyorum olsa banada olurdu buna benzer şeyler sizin şanssızlığınıza diye düşünüyorum geçmiş olsun güzel bir monitör tavsiye ediyorum kesinlikle

Faturanin bir
Hocam? @BLoodAnqeL
nüshası sizde dursun içine koyun tüm belgeler parçalarla beraber o şekilde gönderin

Fantastiktürk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Hüseyin
Ben bu monitöru aldım direk ekran bozuk gelmişti iade etmiştim sıkıntılı bir model galiba sinerjxdn almıştım bide ugrastirmisti

Top Bottom