Neler Yeni

Yardım AOC 24g4x ALMAYIN ALDIRTMAYIN (EN AZINDAN Bİ SÜRE)

Fantastiktürk

80+ Bronze
Yabancı bir teknik serviste çalışan biri ile konuştum geçenki şu konudan sonra:
Burada yazdıklarim hâlâ geçerli. Ama 2 şey eklemek lazım:
1) AOC'un bu modelinde bu sorun varmış. Ama anormal oranlarda değil. Yani bir arıza verirse bu arızayı veriyor. Diğer markalarda genelde çizgilenme falan oluyor.
2) İtopya faktörü varsa ona bir şey diyemem 🤷🏻‍♂️ Herkesin ortak noktalarından biri de İtopya gibi. Alacak arkadaşlar yakın fiyat başka bir yerden alsınlar.

Son düzenleme:

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Yabancı bir AOC teknik servisinde çalışan biri ile konuştum geçenki şu konudan sonra:
1) AOC'un bu modelinde bu sorun varmış. Ama anormal oranlarda değil. Yani bir arıza verirse bu arızayı veriyor. Diğer markalarda genelde çizgilenme falan oluyor.
2) İtopya faktörü varsa ona bir şey diyemem 🤷🏻‍♂️ Herkesin ortak noktalarından biri de İtopya gibi. Alacak arkadaşlar yakın fiyat başka bir yerden alsınlar.
e hocam kronik bu belli ki itopya buna itiraz eder mi gerçekten
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyaya yolladığında ilk başta pislik çıkaracaktır ürünü bozuk yollamışsınız kabul etmiyorum gibi tecpro ya gidecek ürün oradan doa raporu çıkması 2-3 hafta sürecek. Tavsiyem itopyayı arayıp durumu anlatmanız yinede anlamak isteyeceklerini sanmıyorum umarım en kısa sürede kurtulursunuz ben şuanda 12. Güne girdim servisteki ve aradığımda 25-30 gün daha bekleteceklerini söylüyorlar yurtdışından onay gelmesi için arkada yeni aldığım 4060 lı sistem duruyor hâla jelatini üstünde açamadım hiç sistemi.
allah kahretsin hocam öyle işi iyice canım sıkıldı

Yabancı bir AOC teknik servisinde çalışan biri ile konuştum geçenki şu konudan sonra:
hocam gayet anormal bi oran bu arada

birileride daha konu başlığı raporluyor ya bilader nası bi vakasınız siz ya aoc çalışanı falan mı yapıyor anlamadım ki

İtopyaya yolladığında ilk başta pislik çıkaracaktır ürünü bozuk yollamışsınız kabul etmiyorum gibi tecpro ya gidecek ürün oradan doa raporu çıkması 2-3 hafta sürecek. Tavsiyem itopyayı arayıp durumu anlatmanız yinede anlamak isteyeceklerini sanmıyorum umarım en kısa sürede kurtulursunuz ben şuanda 12. Güne girdim servisteki ve aradığımda 25-30 gün daha bekleteceklerini söylüyorlar yurtdışından onay gelmesi için arkada yeni aldığım 4060 lı sistem duruyor hâla jelatini üstünde açamadım hiç sistemi.
peki sizin iade şartları sağlanıyor muydu ben daha alalı 10 gün oldu elime geçeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Mutlu
Yabancı bir teknik serviste çalışan biri ile konuştum geçenki şu konudan sonra:
Hepsiburada aynı şekilde sorunlu.

Konunun haklı öfkesiyle herkes çok net konuşmuş monitör hakkında.
Fakat bu monitör aslında hem alınır hem alınmaz.
Neden mi? Konu hakkında kısaca bir video çekip düşüncelerimi anlattım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Mutlu
e hocam kronik bu belli ki itopya buna itiraz eder mi gerçekten

allah kahretsin hocam öyle işi iyice canım sıkıldı

hocam gayet anormal bi oran bu arada

birileride daha konu başlığı raporluyor ya bilader nası bi vakasınız siz ya aoc çalışanı falan mı yapıyor anlamadım ki

peki sizin iade şartları sağlanıyor muydu ben daha alalı 10 gün oldu elime geçeli
Ben iade yapmamayı tercih ettim çünkü büyük ihtimal aldığım fiyattan yapacaklar ve zarara girecektim bende değişim istedim arkadaşla konuştum servisteki ayarlayabilirse farklı modelle değişebilme ihtimali varmış.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Ben iade yapmamayı tercih ettim çünkü büyük ihtimal aldığım fiyattan yapacaklar ve zarara girecektim bende değişim istedim arkadaşla konuştum servisteki ayarlayabilirse farklı modelle değişebilme ihtimali varmış.
ben iade istediğimi belirtcem kutu içindeki kağıda inşallaah bu kadar uzun sürmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Eren Mutlu
Konunun haklı öfkesiyle herkes çok net konuşmuş monitör hakkında.
Fakat bu monitör aslında hem alınır hem alınmaz.
Neden mi? Konu hakkında kısaca bir video çekip düşüncelerimi anlattım.
Ağzınıza sağlık hocam çok güzel bir diksiyonla anlatmışsınız videoya ill girişte büyük bir firma videosu falan sandım .d takibe aldım umarım gelişirsiniz.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Hepsiburada aynı şekilde sorunlu.
İhtimal vermiyorum ama kısmen daha yüksek arıza oranı olsa bile bu hatalı bir partiden kaynaklıdır. Dediğim gibi uzun süredir olan bir model. Normalde anormal arıza oranları yok bunun da önceki nesillerinin de.

Bu tarz durumlarda da servis bilir zaten. Bunu tamir falan demezler değişim veya iade yapılır.

Top Bottom