Arama sonuçları: *

1. C

Flipper Zero tedarik etmek istiyorum.

sadece pentest firması olanlara tek ürün yapıp gönderebilirim dışarı satışa acık ürün üretmem
  2. C

Flipper Zero tedarik etmek istiyorum.

su cihazı yapmakta bir şey yok bilen adam 20 dakikada kodlar anahtar teslim yapar gerekli malzeme ardinyo ve anten icine tekte yerleştir linux tabana kodla bitti gitti böyle bir sistem yapmıstım ben ama böyle güzel görünmüyor tabi anteni ve kablolar kabak gibi dısarda 1719447800
  3. C

i7 12700 den hangisine geçmeliyim 14700K vs 7800X3D

hayır baktıgın inteldeki işlemci normal degil üst düzey saglam
  4. C

i7 12700 den hangisine geçmeliyim 14700K vs 7800X3D

genel olarak düsünürseniz 14700 k sadece oyun icinse x3d
  5. C

hangi ram daha mantıklı

ben zamanında stok yapmıstım cl16 3600 mhz baktımda fiyatlar ucmus bosta duruyor öyle bendede
  6. C

Yardım Hawk Fab Mı , Xdrive Mi ?

iki secimde cok rahat degil , bulabilirseniz hp omen alın suan ürün karaborsaya düsmüs ama 2 farklı markayı kullandıktan sonra hp omene gectim
  7. C

hangi ram daha mantıklı

sadece oyunda 2kiside farketmeze ama genel olarak 3600 mhz daha iyi , bulabilirseniz cl16 3600 mhz bulun en iyisi
  8. C

🟠 OLED GAMİNG MONİTÖR KULLANMAK TEHLİKELİ(!)

benim aldıgım ekran AW3225QF böyle geciyor ilk aldıgımda sorunlarla karsılastım mailler attım 1 2 ay düzeltemediler daha sonrasında firmware update atarak düzelttiler yani ilk aldıgımda iade edicektim :)
  9. C

dostum bekar olunca parayi nereye harcicaz boyle absurt seylere😂
  10. C

ben iki ekran kullaniyorum , ana ekranim oled yan ekrana bakinca midem bulaniyor renkler felan alakasiz fiyatlar keske daha uygun olsa
  11. C

2x16gb RAM Önerisi Verir Misiniz?

3600 mhz cl 16 alabilcegin en iyi ram
  12. C

Arctic Liquid Freezer III 360 - 4.411₺

güclü bir işlemci degil o tipler cok ısınmaz
  13. C

CPU sıcaklığım normalmi

i9 13900ks lerim 80 derece ile 100 derece arasında git gelli dark pro 4 ile phantom sprit var bunlara 360lık sıvı sogutucuda taktım gene aynı derecelerde seyrediyor normal bu dereceler gücten düsmüyor zaten
  14. C

Arctic Liquid Freezer III 360 - 4.411₺

benim i9 13900ks lerde 80 derece kule tipi 100 derece arasında gitgel yapıyor 360lıktada bu derecelerde işlemciler güclü oldugu icin bu işlemcilerde normal o dereceler
  15. C

Vanguard Bilgi çalma

yani bu kadar takılcak bir sorun degil alırsın yan bilgisayar orda oynarsın ben sahsen öyle yapıyorum kafa rahat
  16. C

Kullandığınız, memnun olduğunuz koltuk önerisi ...

hawk future xdrivede kasırga 2 koltukta berbat önce xdrive almıstım baktım bel agrılarım devam ediyor hawkı aldım sonra gene devam edince hp omenin koltugunu deneme sansım olmustu tabi denemekle olmuyor alayım dedim epey bir para harcamama ragmen bu 3 koltuga hp omen koltugu bu koltuklarla...
  17. C

🔥İndirim Domestos Dağ Esintisi Maksimum Hijyen Yoğun Çamaşır Suyu 6 x 750 ML 170TL

alınmaz zaten satıcının maşşallahı var
  18. C

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD - DeepCool LS720S - DeepCool AK620 ZERO

artic 360da sogutamiyor 100derece vuruyor tam cpuda yuzde yuz kullaniyorum hocam ben derece siniri yapip guc dusurmuyorum ki cpu gun icinde cok kez yuz dereceye vuruyor zaten islemcinin kendisi 100derece olmasi normal olarak tanimlamis guclu oldugu icin sicak calismasi normal
  19. C

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD - DeepCool LS720S - DeepCool AK620 ZERO

hayir alakasi yok benim 5 sunucum var i9 13900ks serileri 3 tanede ev tipi pc var hepsinde kule tipi var . sivi sogutucu gosteris isi hicbir ulkede bu kadar sivi sogutucuya talep yok render alimi yapilmiyorsa , kule tipleri omurluktur takarsin akmaz bozulmaz. kasa hava almiyorsa kule tipi olmaz...
  20. C

Hawk Fab V6 Amazon 2 ay sonra iade edilir mi?

o fiyatlarda degil bu gecen sene almistim 10kya kara borsaya dusmus bu urun
Top Bottom