Neler Yeni

Flipper Zero tedarik etmek istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Civciv Çakırbeyli
Önemli gelişme; bugün fiyat araştırması yaparken fiyatların uçtuğunu gördüm. İyi ki önceden almışım, 10 gün geçti ve üzerine 5bin tl eklendi :D

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Mert Aksu
ben aynı ürünü amazondan aldım ve ürün yurtdışından gelicek acaba sorun yaşar mıyım gümrükte?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Civciv Çakırbeyli
ben aynı ürünü amazondan aldım ve ürün yurtdışından gelicek acaba sorun yaşar mıyım gümrükte?
Bence yurtdışından almak biraz riskli. Gümrük vs. olayları var. Türkiye'den almak daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Alav
Elimde bir adet flipper zero ve wifi devboard kart mevcut isteyene ulaştırabilirim. Samsun içi elden teslim.
iletişim için instagram: hsynalv

whiteship

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem
Bir proje için ben de temin etmiştim, ancak hiç kullanamadım zaman bulamadım projeye başlamaya sıfır kutusunda hiç kullanılmadı. İlgilenen varsa şuanda temin etmesi hayli zor olan bu ürünü benden alabilir.

metince54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin
Bir proje için ben de temin etmiştim, ancak hiç kullanamadım zaman bulamadım projeye başlamaya sıfır kutusunda hiç kullanılmadı. İlgilenen varsa şuanda temin etmesi hayli zor olan bu ürünü benden alabilir.
Fiyat ne dusunuyorsunuz

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mert Uysal
su cihazı yapmakta bir şey yok bilen adam 20 dakikada kodlar anahtar teslim yapar
gerekli malzeme ardinyo ve anten icine tekte yerleştir linux tabana kodla bitti gitti
böyle bir sistem yapmıstım ben ama böyle güzel görünmüyor tabi anteni ve kablolar kabak gibi dısarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekler

• WhatsApp Image 2024-06-27 at 03.22.47.jpeg
    WhatsApp Image 2024-06-27 at 03.22.47.jpeg
    378.8 KB · Hit: 14
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun
su cihazı yapmakta bir şey yok bilen adam 20 dakikada kodlar anahtar teslim yapar
gerekli malzeme ardinyo ve anten icine tekte yerleştir linux tabana kodla bitti gitti
böyle bir sistem yapmıstım ben ama böyle güzel görünmüyor tabi anteni ve kablolar kabak gibi dısarda
Mesaj otomatik birleştirildi:
hocam bana üretim yapabilir misiniz sizinle iletişime gecmek istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,614
Üyeler
147,175
Son üye
Ncery
Top Bottom