Neler Yeni

Flipper Zero tedarik etmek istiyorum.

Wexyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Musab Şamil Demirci
125 dolar değil 169 dolar, vergi ve kargo ücretiyle birlikte 200 dolar yapıyor. Ayriyeten bu ürünün Türkiye'ye gönderimi maalesef ki yok. Ekstra olarak olur da Türkiye'ye sipariş vermeyi başarırsanız, 150 avro üstü bir alışveriş olduğu için gümrük müşaviri tutmanız gerekiyor. Gümrük müşaviri ücreti, ordinyo, depo, yolluk ve vergi ücretlerini vs. hesaplarsanız sadece 10 ila 15bin TL arası bir ücreti gümrük müşavirine ödemeniz gerekiyor. Bu nedenle toplu sipariş verip satış yapan kişilerden almak daha mantıklıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelişmelerden haberdar etmek için herkesin mesajını alıntılamak zorunda kaldım. Umarım sinir olmamışsınızdır ağalar <3

1. Gün: WhatsApp'tan tarafıma ulaşıp ürünün kargoya verildiğini söylediler ve kargo takip numarası ilettiler. Yurtiçi kargo ile gönderim yapılmasını istemiştim ve Yurtiçi kargo gönderimi yapmışlar. Opsiyonel seçeneklere dikkat etmeleri +1 puan kazandırdı. Kargoda ne olduğunu bilmiyorum ama heyecanla bekliyorum. Çarşamba günü teslim edilmesi planlanıyormuş. Gelişmeleri tekrardan ileteceğim.
merakla bekliyoruz hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Civciv Çakırbeyli

6 7 ay once kaydedilmis ve 10 yillik kayit alinmis domaine sahte olsaydi bu kadar ise girisilir miydibilmiyorum biraz guven verdi acikcasi yinede siz bilirsiniz

bir kaç ay önce 20 binden getirtmiştim arkadaşa.devboard ve kılıf dahil. akrabalar sağolsun Amerikadan 😁

Araştırma üzerine https://iobi.net/ üzerinden sipariş verdim, bakalım güvenli bir şekilde gelecek mi? Son stok bana kalmış sanırım. Sipariş verdikten sonra sayfayı yenileyince stok kalmadığını gördüm çünkü :)

Bakalım, gelişmeleri buraya yazacağım arkadaşlar. Yorum yazan herkese çok teşekkürler <3

merakla bekliyoruz

Para satıcının hesabına 15 günde geçiyor. Keriz avı gibi

Evet o yüzden Trendyol üzerinden değil de https://iobi.net üzerinden satın aldım. Sözde 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Bakalım...

Ürün eline ulaştığında haber verirsen bende almak istiyorum malum orda 3 saatte alabileceğimiz şeyleri burda aylarımızı yıllarımızı harcıyoruz.

Merakla takip ediyorum.

Bir şey soracağım, Flipper Zero neden bu kadar pahalı? Bence çok saçma fiyatı

Normal hocam fiyatı legal bir cihaz değil diye biliyorum zaten herkesin elinde olmaması gerek

flipper zero 12000 TL mi :D
125 dolara zaten alabiliyoruız ki 4000₺ ye geliyor. Esp32 ve stm 32 yi birleştirererk kendiniz yapsanız 800 TL :D

merakla bekliyoruz hocam

Ben de öyle düşünmüştüm.

Son Gelişmeler;
Arkadaşlar oruçlu olmam ve çalışıyor olmam sebebiyle bilgisayara anca geçtim. Kargoyu babam teslim almış. Evet, gelen ürün kapalı kutu Flipper Zero cihazı idi. Sorun var mı yok mu diye test etmek istedim. Fakat hafıza kartı olmadan çok az özelliği kullanabiliyormuşuz. Bi' koşu hafıza kartı aldım ve kullanmaya başladım. Özel yazılım olan "Xtreme Firmware" kurdum ve ürün gayet sıfır ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla iobi sitesinden alışveriş yapabilirler.

Bu olaydan sonra anlamış oluyoruz ki https://iobi.net güvenilir bir firmadır.

TİTAN.

80+ Platinum
Son Gelişmeler;
Arkadaşlar oruçlu olmam ve çalışıyor olmam sebebiyle bilgisayara anca geçtim. Kargoyu babam teslim almış. Evet, gelen ürün kapalı kutu Flipper Zero cihazı idi. Sorun var mı yok mu diye test etmek istedim. Fakat hafıza kartı olmadan çok az özelliği kullanabiliyormuşuz. Bi' koşu hafıza kartı aldım ve kullanmaya başladım. Özel yazılım olan "Xtreme Firmware" kurdum ve ürün gayet sıfır ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla iobi sitesinden alışveriş yapabilirler.

Bu olaydan sonra anlamış oluyoruz ki https://iobi.net güvenilir bir firmadır.
Bilgilendirme için teşekkürler kanka

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
yağız ahmet özdemir
Yunanistana gitmek zor degil aslinda oraya gecip biri ile anlasip alinabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Civciv Çakırbeyli
Yunanistana gitmek zor degil aslinda oraya gecip biri ile anlasip alinabilir
8Bin TL ücret çıkıyor, otel bilet ücretleri vs. derken hiç gerek yok bence :D

Neotris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Neotris
125 dolar değil 169 dolar, vergi ve kargo ücretiyle birlikte 200 dolar yapıyor. Ayriyeten bu ürünün Türkiye'ye gönderimi maalesef ki yok. Ekstra olarak olur da Türkiye'ye sipariş vermeyi başarırsanız, 150 avro üstü bir alışveriş olduğu için gümrük müşaviri tutmanız gerekiyor. Gümrük müşaviri ücreti, ordinyo, depo, yolluk ve vergi ücretlerini vs. hesaplarsanız sadece 10 ila 15bin TL arası bir ücreti gümrük müşavirine ödemeniz gerekiyor. Bu nedenle toplu sipariş verip satış yapan kişilerden almak daha mantıklıdır.
vergi ve kargo ücreti dahil 169 dolar ediyor

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu ürün yasal mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Civciv Çakırbeyli
vergi ve kargo ücreti dahil 169 dolar ediyor
Hayır, ödeme kısmına geçip adres seçiniz. O şekilde fiyatı yükseliyor. Ayrıca ordino, yolluk, vergi ücreti vs. dahil çok fazla ücret çıkıyor. İnanmayanlar deneyebilirler <3

Bu ürün yasal mı?
Ürünün yasal olmadığı gibi bir algı var fakat ürün tamamen yasaldır. Çünkü BTK ve diğer kurumları incelediğimde hiçbir şekilde Flipper Zero'nun yasaklı bir ürün olduğunu görmedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,185
Üyeler
140,785
Son üye
meedo