Neler Yeni

🟠 OLED GAMİNG MONİTÖR KULLANMAK TEHLİKELİ(!)

Zexius

80+ Bronze
BENCEDE SAKIN BULAŞMAYIN YOKSA KAPTIRIRSINIZ KENDİNİZİ SJSJSJ
Oled monitörlere verecek patam olmadığı için sıkıntı yok kuvvetle muhtemel hiçbir zamanda alamayacağım olur da belki ileride 20 bin bantlarına kadar oled monitörler inerse bütçemi zorlayarak alabilirim ama 30 40 bin lira'ya en azından ortalama bir türk gencinin bu monitörü alma ihtimal yok

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Halil
Kardeşim bu sayede OLED fiyatları baltalamak istiyorsan bide IPS içinde bi el atar mısın onada olumsuz bi haber bulda fiyatları dibe çekelim :D

Zexius

80+ Bronze
Kardeşim bu sayede OLED fiyatları baltalamak istiyorsan bide IPS içinde bi el atar mısın onada olumsuz bi haber bulda fiyatları dibe çekelim :D
Oled monitörlerin 20 15 bin bandına düşmesi için en az 2 senesi var

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Oled monitörlere verecek patam olmadığı için sıkıntı yok kuvvetle muhtemel hiçbir zamanda alamayacağım olur da belki ileride 20 bin bantlarına kadar oled monitörler inerse bütçemi zorlayarak alabilirim ama 30 40 bin lira'ya en azından ortalama bir türk gencinin bu monitörü alma ihtimal yok
O sırada monitöre 7k vermeye çekinen ben :eek::oops:

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mert Uysal
ben iki ekran kullaniyorum , ana ekranim oled yan ekrana bakinca midem bulaniyor renkler felan alakasiz fiyatlar keske daha uygun olsa

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Halil
ben iki ekran kullaniyorum , ana ekranim oled yan ekrana bakinca midem bulaniyor renkler felan alakasiz fiyatlar keske daha uygun olsa
Zenginlige bak kardeşim biz hiç OLED ekranımız olmadığı göremediğimiz için fakir paneli alışınca miğde taş gibi :D

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mert Uysal
Zenginlige bak kardeşim biz hiç OLED ekranımız olmadığı göremediğimiz için fakir paneli alışınca miğde taş gibi :D
dostum bekar olunca parayi nereye harcicaz boyle absurt seylere😂

BabaVoss7

80+ Silver
3-4 aydır oled kullanıyorum. Bana parlaklığı fazla bile geliyor. En düşükte kullanıyorum bu önemli bi detay. Sabah akşam ful parlaklık kullanmak istersenşz hiç almayın. En büyük husus bu.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Selim
Oled yanığı büyük sıkıntı ama bir ton korumayla birlikte 3 yıl yanık garantisi verilmiş baya iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,637
Üyeler
147,182
Son üye
Celiboney
Top Bottom