Neler Yeni

Hawk Fab V6 Amazon 2 ay sonra iade edilir mi?

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
eraydd
Çözümü şu şekil buldum. yoksa alltan kayıp gidiyor.
Alıntıyı görüntüle
Hocam alta kayma sorununu bu şekil halledebiliyorsunuz. Fakat yine de beli ağrıtıyor, çok sert.

Umarım fiyatı artar da aldığım fiyata satarım bari diye bekliyorum. 5 para etmez koltuk. Başında oyuncu olan her şeyden uzak durulması gerektiğini bi kez daha anladım

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
bende 2 farklı oyuncu koltugu denedim hp omen dısındaki koltuklar yalan oldugunu anladım
36k ya uçarım ben :DA:SD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alta kayma sorununu bu şekil halledebiliyorsunuz. Fakat yine de beli ağrıtıyor, çok sert.

Umarım fiyatı artar da aldığım fiyata satarım bari diye bekliyorum. 5 para etmez koltuk. Başında oyuncu olan her şeyden uzak durulması gerektiğini bi kez daha anladım
Hepsini yaptım ben 100 kiloyum. Ben yaslandım mı geri gidiyor yukardan geri geliyor :D Ayrıca yastığı lastiye falanda diktim. Nafile

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
eraydd

Hepsini yaptım ben 100 kiloyum. Ben yaslandım mı geri gidiyor yukardan geri geliyor :D Ayrıca yastığı lastiye falanda diktim. Nafile
Siz ne zaman aldınız hocam? İade edebiliyorsanız edin derim

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
eraydd
Araba koltuğu gibi bi koltuk olsa keşke. Sen kaça aldın hocam
ben 2 ay önce Amazon'dan 6000'e aldım. dediğim gibi daha yeni uzun süreli oturabildim. Her tarafını yeniden dizayn etmek gerekiyor anca öyle oturulabilir. Minder, bel yastığı falan almak lazım.

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
ben 2 ay önce Amazon'dan 6000'e aldım. dediğim gibi daha yeni uzun süreli oturabildim. Her tarafını yeniden dizayn etmek gerekiyor anca öyle oturulabilir. Minder, bel yastığı falan almak lazım.
Bende araştırdım visconun koltuk yastıkları var 1500 tl ona verene kadar yenisini mi alsam diye düşünüyorum.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Mert Uysal

o fiyatlarda degil bu gecen sene almistim 10kya kara borsaya dusmus bu urun

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Sercan SAYİT
Fab serisi çok kötü, bildiğin her hangi bir giriş seviyesi ürün gibi. Aksine Future serisi de bir o kadar kaliteli. Tabi ben f/p olarak Exvega Andromeda öneriyorum.

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
eraydd
Bende araştırdım visconun koltuk yastıkları var 1500 tl ona verene kadar yenisini mi alsam diye düşünüyorum.
2. elden satıp 1500TL ekleyip ikea markus falan alabilirsin

Fab serisi çok kötü, bildiğin her hangi bir giriş seviyesi ürün gibi. Aksine Future serisi de bir o kadar kaliteli. Tabi ben f/p olarak Exvega Andromeda öneriyorum.
Forumda önerenler vardı. Onları bulabilirsem söyleyeceğim 3-5 şey var

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
berke can
xdrive harici yalan arkadaşlar. hem dayanıklılık hem rahatlık adamlar bu işin ustası. xprime aldım bin pişmanım kolun biri kırıldı dün de tekerlerin birisi kırıldı her yeri gıcır gucur o kadar dandik ki anlatamam, 6 yıllık xdrive hala taş gibi sağlam hala kardeşim kullanıyor 4 yıl da ben kullanmıştım

Top Bottom