Arama sonuçları: *

1. Klnst

MEVCUT BİLGİSAYARI GELİŞTİRME HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ/ÖNERİLERİNİZ NELERDİR?

i7 destekler ama nesil olarak chipset farklılığı var. Sendeki anakart mesela 5.nesile kadar i3-i5-i7 destekliyordur. Bu 10.nesil işlemciyi alıp yanına uyumlu ram anakart almadıktan sonra çalıştıramazsın.
  2. Klnst

AMD sürücü dosyam 10 gb ?

AMD dosyam neden 10gb ? ( Depolama da 10 GB gözüküyor sağ tık>özellikler yapınca 8 çıkmış) Böyle mi olmalı ? Yoksa bana mı fazla geldi :D ?
  3. Klnst

gençliğinizi harcayan oyun nedir ?

Maalesef Metin2 :(
  4. Klnst

Yardım Hangi SSD i seçmeliyim?

eğer sadece görselden seçiyorsak Adata SWORDFISH
  5. Klnst

6000-6500 Laptop önerisi [ Orta seviye oyun- İş]

Sanırım abra a5i almaya karar verdim. Teşekkür ederim öneride bulunanlar için.
  6. Klnst

6000-6500 Laptop önerisi [ Orta seviye oyun- İş]

6bin küsüre Orta seviye oyun ve iş için laptop önerisi var mı ?
  7. Klnst

Yurtdışından Arabayla Gelen Akrabaya 3060 ti Aldırmak

Faturasını falan yanında bulundurmasın. Kutusunu da açıp girsin gümrüğe sıfır kapalı kutu sokarsa alırlar vergi büyük ihtimal. Diğer türlü zaten kullanılmış olacağı için almazlar diye biliyorum.
  8. Klnst

Mining sistem kurmak icin eksigim var

Ekran kartı dışında; Anakart, Ram, İşlemci, PSU, Rig Kasası ( isteğe bağlı ), Riser. NOT: Birde sistemi güvenceye almak için akım korumalı priz iyi gider.
  9. Klnst

Yardım Disk Bilinmiyor/Başlatılamamış HATASI

1tb hdd bir anda kayboldu ortadan sanki. Farklı pcde denedim farklı usb portunda denedim aynı sorun. Bilgisayarım bağlandığını görüyor fakat ne kullanabiliyorum ne format atıp diskimi kullanabiliyorum. İçindeki veriler önemli değil diski kullanacak şekilde halletsem yeter. Var mıdır bilen ?
  10. Klnst

Hisse nedir,nasıl alınır,değerlenince nasıl satarız?

Şimdi bir site öneririm onların şeyliği tutar bişeler olur falan filan. O yüzden internetten biraz araştırıp mümkünse çevrenden 1.ağızdan öneri alman daha iyi olur. Hisselerdeki artışı ve azalışı ; https://tr.investing.com bu siteden bakabilirsin bilinen bir sitedir.
  11. Klnst

Güç kaynağı hakkında

Kendim alıp kullanmadım ama bir ara bakarken şunu almayı düşünüyordum. (Kalitesi falan konusunda bilgim yok) https://urun.n11.com/coklu-priz-uzatma-kablolari/powermaster-3-usb-girisli-3lu-18-metre-akim-korumali-priz-P409245535?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.19
  12. Klnst

2 Ekran kartıyla mining nasıl yapılır

PSU yeterli.
  13. Klnst

Hayır bildiğim kadarıyla aldığın platformdan satış yapabiliyorsun.(eğer sorunu doğru anladıysam :D)
  14. Klnst

Evet. Aynı 3070i taktığınız slotun aynı olması lazım. Ama alan baya darmış. Diğer kartın oraya sığacağını düşünmüyorum. 70-80tlye bir riser alıp sorun halledilir gibi.
  15. Klnst

Güç kaynağı hakkında

1) Herhangi bir zararı olacağını sanmıyorum. 2) Elektrik gidip gelmesindeki zarar görme olayı; dengesiz dalgalı veya fazla voltaj gelmesinden falan kaynaklanıyor. Buna net bir cevabım yok ama içinin rahat etmesi için 50-60 TL ye akım korumalı priz alabilirsin. 3)Mantığı 2. cevapla aynı sayılır.
  16. Klnst

işlemci sıcaklığı iyi mi

Gayet iyi değer.
  17. Klnst

Bankaların mobil uygulamalarından alım-satım yapabilirsin. Ama bankalar komisyonu çok alıyor. Birde bazı güvenilir aracı kurumlar oluyor komisyon oranı bankaya oranla daha düşük onları kullanabilirsin. Aynı şekilde siteden banka hesabına direk çekebiliyorsun.
  18. Klnst

x16 slotun boşsa ona takıp kullanabilirsin. Ya da usbli riser alıp bağlarsın anakarta istediğin gibi konumlandırırsın kartı.
  19. Klnst

Yardım Laptop ram soket problemi

Yaklaşık 10 senelik bir laptop var elimde. Ram soketlerinden biri sıkıntılı. Ram taktığımda o soketteki ram gözükmüyor. Ya da tek oraya takınca pc açılmıyor direk. Kendim -evde- yapabileceğim, önerebileceğiniz bir şey var mı ? [Ramların 2side sıkıntısız çalışmakta]
  20. Klnst

farklı frekansta ramler kullanmak sıkıntı olur mu

İkisi de ddr3 ise sıkıntı yaşamazsın. Sadece mhz değeri düşük olan raminin hızında çalışır ikisi de. Yani senin ramlerin 1333mhz de çalışır.
Top Bottom