Arama sonuçları: *

1. E

PC AĞDA OTURUM AÇMAK

Bugün telefonlarda ağda oturum açın uyarısı çıktı ve oturumu açtım telefonlarda sorun yok ama bilgisayarda da aynı sorun var ve çözemiyorum 192.168.1.1 e girdim ordan oturum açtım ama çözüm yok. Hâla internet yok diyo. PC de nasıl cozebilirim bunu önceden yapmıştım ama çözümü unuttum
  2. E

Witcher 3 Ak Bostan Gwent Kartı

Witcher 3'teki tüm gwent kartlarını toplamaya çalışıyorum ama ak bostan'da bir tane kaldı gösteriyo. Bidiğim kadarıyla ak bostanda sadece 1 tane kaçırılabilir kart var o da oyunun başında ki o kartı aldım. Ama sonuncusunu bulamıyorum hiç bir satıcıda yok. Bilen birisi yardımcı olabilir mi kafayı...
  3. E

Lenovo 144 Hz 0.5 MS ips 2898 tl

Bazı monitörlerde normal diye biliyorum
  4. E

Lenovo 144 Hz 0.5 MS ips 2898 tl

Şu firmalar 0.5ms diye neye göre yaziyolar bilmiyorum. Bu monitör için konuşmuyorum ama çoğu 0.5ms/1ms monitörler 3-4ms nin altına dusmuyo
  5. E

Hz. Muhammed'in peygamberlik iddiası doğru mudur?

Çok basit bir cevabı var. İnanışına bağlı. Hiç bı bilimsel kaynak Muhammed'in peygamber olduğunu belirtmez kanıtlamaz. İnanca bağlı bu. İnanırsın ya da inanmazsin sana kalmış bir şey. Zaten inananların çoğu (hepsi değil çoğu) nerden biliyorsun var olduğuna diyince var işte knk diyolar.
  6. E

60K sistem tavsiyesi

Bir arkadaşım mediamarkta gitmiş ve 60k ya rtx 3060sistem toplarız demişler. Dedim sakın alma tarihin kazigini yersin. O da tamam dedi ona sistem topliyicam. Mümkün mü bilmiyorum rtx 4080sistem zorlanabilir mi bu bütçeye. Beklerse daha iyisini toplayabilir belki ama beklemek istemiyo yakin...
  7. E

Fm23 için oyuncu önerisi

Abdou Diallo da var ona da bakabilirsin. Soyadını yanlış yazmış olabilirim
  8. E

Fm23 için oyuncu önerisi

Ben abdulkerimle devam ediyorum as takımda. Abdülkerim yeterli bence şuanlik ama ocakta degistiricem. Ama dur bir 5dk yazdığım listelere bakiyim bi 1668973126 Hocam şuan baktım da beğendiğim ucuz bir adam yok ya. Bütçeyi yükseltsen iyi olur as stoper için. 5mye nelsson seviyesinde bir stoper...
  9. E

God of War'u bahsedildiği kadar sevmedim

Hocam amaç aslında sadece karısının küllerini taşımak değil. Sona doğru taşlar yerine oturuyo hikayede. Ayrıca dövüş mekaniklerini sevmemene çok şaşırdım ben ağır gow hayranıyım ilk 3 oyunu en az 5er kez bitirmişimdir hâla daha arada girer 1-2adam kesiyim derim.
  10. E

Fm23 için oyuncu önerisi

Sutalo olabilir. Bir de nelssona bak ucuza salabilir Galatasaray mali krizden dolayı. Bir suru var ama aklıma gelen bu ikisi şuan. Nelssonu alabilirsen zaten çok süper olur ben GS yle 2.sezondayim 20m teklif geldi satmadım nelssonu
  11. E

Çözüldü✓ Depolamalarla ile ilgili bir sorum var detaylar konuda...

Windowsu M2 ye kurarsan sata yavaslatmaz. Aynı şey oyunların içinde geçerli. Ama oyunları sataya kurarsan O oyununyuklenme süreleri uzar. Film müziği sataya yüklersen hiç bir sorun olmaz film müzik de etki etmez diyebilirim
  12. E

Çözüldü✓ Oyuna girdikten bir süre sonra pc reset atıyor

Hocam sıcaklık 44derece mi gösteriyo? Oyun açıkken MSI afterburnerla bakar misiniz değere
  13. E

Steam'da bu ek indirme nedir?

Şimdiden yer ayırmış toplam 30gb yer kapliyicak
  14. E

Kuduz aşısı olmalı mıyım ?

Bence riske atmaya değmez bir an önce aşı ol derim. Semptomlar görüldükten sonra tedavisi olmayan bir hastalığa riske atmaya hiç değmez
  15. E

Steam'da bu ek indirme nedir?

Zaten 30gb oyun. O 13gb 30gbın içinde zaten yani 43degil 30gb iniyo normal
  16. E

AMD uygulamasi kayıt alma

Zaten kayitin kalitesi düşük oluyo piksellesme oluyo sanırım bazı ayarları yapmam gerekiyo. Saolun yorum için ben biraz kurcalarim AMD uygulamasını çözerim heralde
  17. E

AMD uygulamasi kayıt alma

Rx 6700xt kartım var ve şu aralar çok fena FM ye sardım. Takımın attığı güzel golleri kayita alıyorum AMD uygulamasi üstünden. Ama 10saniyelik bir kayıt bile 55-60mb yer kapliyo bunu düşürmenin yolu var mı? Ayrıca yorumlara lütfen AMD kayıt için kötü falan demeyin amacım yayın yapmak falan değil...
  18. E

Muhabbet kuşu mu kedi mi?

Hangisi dayanıklı nasıl bir soru ya? Mal mı alıyosun? Ayrıca hayvana vakit ayiramiyicaksan hiç alma kedi alsan bütün gün tek kalıcak kuş alsan da bütün gün kafeste tek kalıcak ne gerek var buna?
  19. E

2.el hdmi girişi olan ekran kartı arıyorum

Zaten görüntü almak için kullanabilicegin hdmı ı olan minimum kartları sunmuş insanlar. 50liraya çalışır durumda olan hdmili bir kart bulamazsın
  20. E

İnternet hızım istanbul için iyi mi ?

Yanlış bilgi. 1/10orani değil 1/8oranindadir. Ortaokulda ogretiliyo
Top Bottom