Neler Yeni

İnternet hızım istanbul için iyi mi ?

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Kanka alınan hız 1.5 gb ama indirmede 1 /10 oranı vardır 10mb internet hızın varsa 1 mb ile indirirsin
Microsoft Store'da öyle değil işte onu diyorum, direkt olarak internet hızını gösteriyor orada indirme yaparken. Bir kaç yıl önce 100mb/s indirme yapıyorum gösteriyordu, internetimde 100mbps idi, 10mb indiriyordum yani saniyede. Bu arkadaşta da öyle. 150mbps interneti var yani orada yazana bakarsak, 1.5gbps değil.

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,589
İsim
Memati Baş
Kanka bir 100mblık falan dosyaya baksana kaç saniye sürüyor?
Çok güzel internet bu arada.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Kanka alınan hız 1.5 gb ama indirmede 1 /10 oranı vardır 10mb internet hızın varsa 1 mb ile indirirsin
Yanlış bilgi. 1/10orani değil 1/8oranindadir. Ortaokulda ogretiliyo

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Berkecan Ergin
Millete nasıl hava atarız adlı çalışma. Şaka şaka internetin mükemmel.
Şaka şaka demeye gerek yok gerçeği o zaten. Sıf gösteriş olsun diye atmış sanki bilmiyor istanbulda sayılı bölgelerde o internetin olduğunu :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Berkecan Ergin
ama mod böyle boş başlık açanları banlamak yerine gelir buna dalga mı geçiyorsun 1.000 hız alıyorsun desen mod bizi banlar :D ceza puanı kesiyor sonra.

Roche

80+ Bronze
ama mod böyle boş başlık açanları banlamak yerine gelir buna dalga mı geçiyorsun 1.000 hız alıyorsun desen mod bizi banlar :D ceza puanı kesiyor sonra.
Hocam ben sizin yerinizde olsam böyle demezdim. Arkadaşın içinden gerçekten ne geçerek paylaştığını bilemeyiz. Belki gerçekten sormak istedi, olabilir.

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
İstanbul için yeterli mi derken? büyük şehirler arası bilinmeyen bir hız skalası mı var yoksa aldığın yüksek hızı herkese göstermek mi amaç

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Şaka şaka demeye gerek yok gerçeği o zaten. Sıf gösteriş olsun diye atmış sanki bilmiyor istanbulda sayılı bölgelerde o internetin olduğunu :D
Gösterişlik bir şey yok hocam, ortalama bir internete sahip arkadaş. 1gbps üstü değil, 100-200mbps küsür interneti var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ali
Hayır game Xbox Game pass te oyun indirirken artıyor ve internette bir kaç videoda bunun 10 15 katı falan vardı bilmiyorum gerçek mi değil mi bende dedim ki altyapısı güçlü olan bir şehir için normal mi sonuçta internete ailem bir para ödüyor ve bunu karşılaması gerek diye düşünüyorum, İnternetle hava atsam ne olur :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,673
Üyeler
155,147
Son üye
Hamatan
Top Bottom