Arama sonuçları: *

1. S

Yeni GSM ŞİRKETİ NETGSM

Bugüne kadar Bimcell Vestelcell gibi markaları denedim hiç birinde sıkıntı yaşamadım muhtemelen bunda da çekme sorunu yaşamam ama şu sms gelmeme olayı sıkıntı.
  2. S

Teknofest 2024 Kötü?

İstanbul havalimanında olana gitmiştim çok hoşuma gitmişti. Hiç dediğin gibi reklam panoları yada müzik yoktu. Dron ve elektrikli araba yarışları vardı. Özellikle tek tek standları gezip yapan öğrencilerle tek tek muhabbet etmiştim zaten günümün çoğu orda geçti. 1 tane bile üf diyen öğrenci...
  3. S

Bu powerbank alınır mı?

Anker kaliteli marka gönül rahatlığı ile alabilirsin. Üretim hatası çıkmadıktan sonra yıllarca kullanırsın. 20000 lik biraz ağır ve büyük oluyor oluyor onu göz önünde bulundurup al cepte veya elde taşımaya gelmez çantada taşınır ancak.
  4. S

🔥İndirim Spigen 30W Hızlı Şarj Aleti 249₺

Bu ürünün resmi neden yorumdakilerle uyuşmuyor ? Normal resimde küçük görünürken yorumlarda baya büyük olarak gösterilmiş ama pek resimdekilerede benzemiyor. Filtrelemede bütün seçeneklere baktım ürün resimleriyle yorum resimleri çok farklı.
  5. S

🔥İndirim Mcdodo Mc-4351 Dijital Ekranlı 20.000 Mah Powerbank 349TL

Tam kampta lamba falan çalıştırmalık alet. Telefon için güvenilmez gibi gözüküyor aşırı ısınıp sıkıntı çıkarabilir. Zaten 10.5W la telefon şarj etmekte zulüm.
  6. S

❌İndirim Bitti! 🔥Polygold PG-372 Bluetooth Hoparlör 158 TL🔥

Aliexpress den 100 tl ye almıştım. Projeksiyona bağlayıp kullanıyorum çok iyi. Müzik pek dinlenmez ama biraz boğuk sesi var. Bu fiyata bulsam 1 tane daha alırdım.😀
  7. S

🔥İndirim Karaca Hatır Köz Türk Kahve Makinesi 5 TL

Daha önce bu olayı yapmıştı yetişip aldım ama hata olmuş deyip iptal ettiler. Yetişseniz bile göndermiyorlar boşa kasmayın. 😀
  8. S

🔥İndirim Intel Core i3-12100F 1749TL !! 🔥🔥 İyzico ile Öde

Bütün ürünler için tek tek konu açmasan da tek bir konu açıp oradan paylaşsan daha iyi olacak.
  9. S

Termos Önerisi Lütfen

Yazın soğuk su içmek için dandik bir marka aldım kullandım içine buz atıyordum kapağını 1 gün açmasam soğuk tutardı ama sıcak tutması için işler farklı. Maalesef bu sürelerde sıcak tutmasını istiyorsan çok para vermen gerekir. Hele de aç kapa yapmayı düşünüyorsan stanley yada thermos gibi...
  10. S

14 Pro Max ten 16 Pro Max e geçmeye gerek varmı?

tabii ki var ortamda iphone 14 var deyince dışlıyorlar hele kızlar falan hiç bakmıyor. Bir mekana oturduğunda telefonu masaya koymak zorundasın ve koyduğun telefon iphone 14 ise direk g.tüne tekmeyi basıp kovarlar. Şaka bir yana iş insanı değilsen 14 bile gereksiz. Yatırım diyenler olur ama bugün...
  11. S

Temudan şuanda ne kadarlık alışveriş yapabilirim?

Alır mutlaka da o ürünü Türkiye de bulamadığı için yurt dışından almış ve eline geçmediği için anteramanlarda gecikme yaşayabilir. Aldığın ürün ya da iade parası eline geçene kadar...
  12. S

Temudan şuanda ne kadarlık alışveriş yapabilirim?

Kargo parası dahil demeseler bile gümrükte dahil edildiği oluyor. Ekstra ötv olayı da var bazı ürünlere ötv diye vergi koyuyorlar.(hangi ürünler çözemedim) Yine bazı ürünlere değer biçilmedi deyip kendileri değer biçiyorlar ve 30 euroyu geçebiliyor. İade olayında da satıcılar kargo maliyetleri...
  13. S

20 metre CAT6 kabloyla 3 metre arasında hız farkı var mı ?

Sonradan yer değiştirmiyeceksen alabildiğin en kısa kabloyu al. Hız farkı olmaz ama kabloyu eğip büktüğün yerler zamanla deforme olup kopar.
  14. S

Erkek Cüzdan Önerisi

Benimde en çok bu hoşuma gitti ama dolar ın boyutu ufak bizim paralara göre görüntüye göre dolar bölmeye tam giriyor bizim 200 lükler olmayabilir bu cüzdana. 500 lük çıkarsa heralde 3 e katlayıp sokarız. 😀 -Hepsi burada- yorumlarında da aynı sorundan bahsetmişler.
  15. S

❌İndirim Bitti! Kingston XS1000 Red 1TB Taşınabilir SSD + Rubber Sleeve 3 Pack

Satıcı kargo parasını istiyor iade için.
  16. S

❌İndirim Bitti! 1MORE OMT AirFree TWS Bluetooth

Tam 3 kez amazondan iade edip en sonunda kaldırıp kenara attığım kulaklık. Her seferinde şarj tutmama sorunu yaşadım amazon artık parayı iade edip kulaklık sizde kalsın demişti. Hatta 2. değişim istediğimde direk mh den bu modelde çok iade var 3. ye uğraşmayın demişti ben yine de diretmiştim...
  17. S

Elimde Birikmiş 10K TL Var Nereye Basmalıyım?

Paranı altına yatır aklını okuluna harca. Borsa işlerine girip mazallah paranı kaybedersen sonu hiç iyi bitmez. Sen en iyisi ailenden biriyle kuyumcuya git çeyrek ya da cumhuriyet al koy kenara ilerde çooook lazım olacak.
  18. S

Flash Bellek Önerisi 400 TL 128 GB

Sandisk Bayadır kullanıyorum sorun çıkarmadı hiç. Ucu içine girdiği için taşıması kolay oluyor.
  19. S

Erkek Cüzdan Önerisi

Hummel marka olanın aynısından her 2 senede bir çarşıdan alır yenilerim mutlaka fazla dayanmıyor dikiş yerleri ( Daha dandiğini ve ucuzunu alıyorum iyi de alsan 3 sene çıkarmaz kolay kolay) Bez cüzdan büyük rahatlık deri cüzdan gereksiz kabarık oluyor hiç bir türlü oturamıyorsun. Çıt çıt yada...
  20. S

❌İndirim Bitti! Amazon Logitech g305 kablosuz mouse (GÜNCELLEME)

Yıllardır sorunsuz kullanıyorum memnunum. Yanına şarjlı pil al 2 tane 1 i bitince şarj olurken diğerini kullanırsın.
Top Bottom