Neler Yeni

Erkek Cüzdan Önerisi

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil
Merhaba öncelikle çok pahalı bir şey olmasına gerek yok. Ucuz yollu üzmeyecek bir cüzdan arıyorum. Hepsinden önce böyle kart fırlatan mekanizmalı olanlardan falan istemiyorum. Para koyma kısmı fermuarlı / çıtçıtlı falan olursa iyi olur. Tip olarak aşağıdaki gibi ancak bez değil daha erkeksi bir şey olsun. Ayrıca feneriumda bir cüzdan buldum ancak içi nasıl hiç bir yerde yok kullanan falan varsa içi nasıl ata bilir mi?

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet Kıvrak
Kankam fermuarlı çıtçıtlı cüzdan biraz çocukça değil mi, sana önerim deri şık bir cüzdan alman olacak. Benim aktif olarak kullandığım ve memnun olduğum cuzdan bu.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam fermuarlı çıtçıtlı cüzdan biraz çocukça değil mi, sana önerim deri şık bir cüzdan alman olacak. Benim aktif olarak kullandığım ve memnun olduğum cuzdan bu.
Açılırsa diye zamanla çıtçıtlı vs. istiyorum ama bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşürürsem diye para yeri olmasa bile dışında çıtçıt olsa fena olmaz ama kullanıyorsan sorun olmaz diyosan mesele yok.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Sinan İ.
Hummel marka olanın aynısından her 2 senede bir çarşıdan alır yenilerim mutlaka fazla dayanmıyor dikiş yerleri ( Daha dandiğini ve ucuzunu alıyorum iyi de alsan 3 sene çıkarmaz kolay kolay)
Bez cüzdan büyük rahatlık deri cüzdan gereksiz kabarık oluyor hiç bir türlü oturamıyorsun. Çıt çıt yada cırcırlı olması iyi kafa rahat oluyor deri cüzdanlar daha kolay açılıp paralarını dağıtıyor çıt çıt olsa iyice kabarık oluyor.
Cüzdan sonuçta kim senin cüzdanına bakıp 'çocuk bu' diyecek ki.😀

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil
Öyle bencede çıtçıt falan kullanım kolaylığı ancak cüzdanı koydun mu böyle şekli olucak. Deri vs olunca güzel duruyor ayrıca bez olanlar çok kıydırık duruyor. Bende bez kullanıyordum eskiden.

Son düzenleme:

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Merhaba öncelikle çok pahalı bir şey olmasına gerek yok. Ucuz yollu üzmeyecek bir cüzdan arıyorum. Hepsinden önce böyle kart fırlatan mekanizmalı olanlardan falan istemiyorum. Para koyma kısmı fermuarlı / çıtçıtlı falan olursa iyi olur. Tip olarak aşağıdaki gibi ancak bez değil daha erkeksi bir şey olsun. Ayrıca feneriumda bir cüzdan buldum ancak içi nasıl hiç bir yerde yok kullanan falan varsa içi nasıl ata bilir mi?

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BYNF196V

1 yıldır kullanıyorum oldukça memnunum. Öneririm. Aynı isimle aratarak başka sitelerde farklı modellerini de bulabilirsiniz, Puma Phase Wallet diye geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Hüseyin
Mekanizmalı kullanıyorum, çok rahat ve kullanışlı. Kart kullanmıyorsan da üstte atılan polo güzel.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil

sirefeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
efe baki
Adliyenin marketine git oradaki deri cüzdanlara bak hem fiyatları çok iyi hemde illaki sana uygun bir şey bulursun

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Garbalia ürünlerine bakabilirsin.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Asil
Cengiz Pakel ürünlerine bakabilirsin, 2 senedir kullanıyorum güzel ürün. Ben bu fiyata almadım ama 😄
Çok tuzlu be

Adliyenin marketine git oradaki deri cüzdanlara bak hem fiyatları çok iyi hemde illaki sana uygun bir şey bulursun
O ne ya ilk defa duydum kayıp eşyaları falan mı satıyo açar mısın hocam.

Garbalia ürünlerine bakabilirsin.
Tasarımı tam aradığım gibi gözüküyor, güzel

Top Bottom