Arama sonuçları: *

1. U

Çözüldü✓ 20-25k arası hazır sistem önerisi

İkinci el ilan atmak kurallara aykırı mı bilmiyorum 20kya 3080li sistem bulursun bir sürü sıfır almanın bi mantığını göremiyorum ben son 3 haftada fiyatlar dalga geçilir gibi arttı. Ddr4 sisteme çöp gibi parçalara 30k fiyat yazıyor siteler
  2. U

İlişkiyi sanaldan yürütmeye çalışan kızdan olur mu?

Seni allah ateşlerden almış hocam bu konudan gördüğün cevaplarla 😂
  3. U

odamı nasıl serinletirim

Klima dışı bir çözüm yok aga olsa herkes yapar
  4. U

DOLANDIRILDIM VE OLANLAR OLDU

pta konsol dediğiniz ne bilmiyorum ama anladığım kadarıyla yüksek bir meblağa değil. Bu dediğiniz aksiyonlu işler de öyle 3-5 kuruşa yapılacak uğraşılacak işler değiller. Adam dediğiniz gibi dolandırıcıysa sizin numaranızı da başkalarına veriyor olabilir bana burdan ulaşın diye. Ne olursa olsun...
  5. U

Ailemizib icindeki durum normalmi

Normal hocam günümüz şartlarında bir şey sahip olmayı bırakın ev geçindirmek dahi çok zor. Sosyal hayattan kastınız ne tam anlamadım ama Bu arkadaşın da dediği gibi istediğiniz, hayal ettiğiniz, yukarıda gördüğünüz hiçbir şeye hayat boyu yetişmek mümkün değil. Her şey para ve para olmadan...
  6. U

İş yerinde müdürüme yanlış bir cümle kurdum ne yapmalıyım

Hocam biraz anksiyetik bir soru olmuş. Bu tür şeyleri günlük hayatınızda çok düşünüp kuruntu ediyorsanız bir psikatrla görüşmenizi tavsiye ederim
  7. U

Oyunlardan artık eğleniyor musunuz?

Hocam bi ara bana da geldi bu hissiyat şimdi yeniden pc aldım hala aşırı keyif alıyorum. Oyunların genel olarak şaşırtabilirliği düştü. Bence klavye mouse ile yapılabilirlikte limitine geldi artık her oyun türü oynanış olarak. O yüzden grafik yarışı başladı. Hikaye anlamında da hangi oyunun...
  8. U

Öneri NIKE Türkiye'ye online siparişi kapattı.

? :D
  9. U

İnternet hızım bir anda arttı

Hocam söylediğin her şey biribiriyle uyumsuz okurken beynim almadı 😂
  10. U

Yardım TürkNet İnternette Sorununu Anlayamadığım Yavaşlık?

Ethernet ile bağlanmadığınız sürece hız düşüklüğünde gösterilen birincil sebep internet sağlayıcınız tarafından da burdaki bilgili arkadaşlar tarafından da bu gösterilecektir.
  11. U

bu bilgisayar alınır mı? ?

Hocam bu paraya monitör dahil aldığınız 0 bir gaming kasa sizi mutlu etmez isterseniz özel mesaj atın ikinci el araştırmasında yardımcı olmaya çalışırım. Monitöre en kötü 3-4 bin tl vereceksiniz 16k parayla şuan aldığınız kasa ofis bilgisayarı olur. İllaki kasayı sıfır almam lazım diyorsanız...
  12. U

Hayır hocam ultrada oynayamazsın ayarları düşürerek açar sadece benime eski pcde 1060 6gb vardı ondan bile kötü ekran kartı
  13. U

Hocam bütçeniz bu kadar kısıtlıysa ikinci el bilgisayar bakın derim. İkinci elde özellikle kasadan korkmayın eski bilgisayarını satmaya çalışan binlerce ev kullanıcısı var.
  14. U

🚨İDDİA Hükumetin yasaklarının amacı eyleme sebebiyet vermek (?)

Dışarıya karşı yanında olmakla içerde noluyoruz ulan demenin aynı olmadığını bir türlü anlamadınız. Kendi hakkını arayıp savunmanın hainlik olmadığını bir birey demek olduğunu avrupa 1215 te öğrendi bizim millet 800 yıldır hala kula biat kültüründe
  15. U

Merhaba arkadaşlar bu sistemi bugün sipariş verdim nasıl

Dostum önerilmemesinin sebebi ilk başlarda fiyat farkının çok olmasıydı. Ne kadar ekmek o kadar köfte bundan daha iyi alabileceğin en düşük 4070li sistemler %50 daha yüksek fiyattan başlıyor. Sağol hocam yemin ederim her yerde ama 8gb yazısı görmekten gına geldi. İsterse içerisinde 150gb vram...
  16. U

Gitarla Çalıp Söylenecek Şarkı Önerisi

Hocam her çeşit çalıp söyleyebilirim siz söyleyin sevmezsem ben çalmam zaten :D
  17. U

🔥İndirim Stanley The Quick Flip 0.70 lt Çelik Termos 999TL

Geçen sene eylülde aldım hocam marka ayrımı yapabiliyoruz herhalde Gereksiz artmış gerçekten
  18. U

Merhaba arkadaşlar bu sistemi bugün sipariş verdim nasıl

Hay sizin şu 8gb muhabbetiniz bık bık bilmeden bilgilendirme konusu açıcam benchmarkları bilmem neyi koyarak biri demiş baştan herkes papağan gibi her konunun altında bunu yazıyor Hayırlı olsun kardeşim bu fiyata alabileceğin en iyi sistemi almışsın ekran kartında windforce beğenilen bir...
  19. U

🔥İndirim Stanley The Quick Flip 0.70 lt Çelik Termos 999TL

Geçen sene 150tlye aldık bimden ne artmış fiyatları
  20. U

Gitarla Çalıp Söylenecek Şarkı Önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaş ortamında gitar çalarken söylenecek şarkı önerisi yaparsanız sevinirim sürekli aynı şeyler dönüyor artık sıkıldık.
Top Bottom