Arama sonuçları: *

1. Kaancaskurlu

Çözüldü✓ Sıvı soğutucu fanı dönmuyor

Arkadaşlar gerekli bağlantıları yaptım ama fan dönmüyor. Ve hafif bir cızırtı var Asus tuf lc240 asus tuf b450-m pro anakart
  2. Kaancaskurlu

Fitness ve bodyden anlıyan yardımcı olabilir mi

Antrenman performansın iyiyse çok gerek yok, creatin sana biraz kuvvet birazda su tuttuğu için kilo katar. Saç dökülme mevzusu eğer zaten genetiğinde varsa dökülür böyle bir araştırma da yok. Ben 2 3 senedir kullanıyorum dökülme olmadı
  3. Kaancaskurlu

550w psu yeterli mi?

Bu sistemi alırken zaten buradaki arkadaşlara sormuştum 550w yeter demişlerdi. Sonradan sıvı soğutucu almaya karar verdim ama dediğim gibi sıvı soğutmayla birlikte sıkıntı yaşarmıyım diye merak ettim şuan
  4. Kaancaskurlu

550w psu yeterli mi?

Asus tuf 3060ti ryzen 5 5600 Bu sisteme birde asus tuf 240mm argb sıvı soğutucu almayı düşünüyorum. Sistemde şuan asus tuf 550w 80+ bronze var bir sorun yaşarmıyım yoksa psu mu yükseltmem gerek arkadaşlar
  5. Kaancaskurlu

Mortal Kombat 11 Server Sorunu

Bilen yokmu bu sorunu aynı hata bendede var
  6. Kaancaskurlu

Çözüldü✓ win 11 destekleyen harddisk var mı

cevabımı aldım teşekkürler
  7. Kaancaskurlu

Çözüldü✓ win 11 destekleyen harddisk var mı

iyi günler arkadaşlar https://www.akakce.com/harddisk/en-ucuz-wd-3-5-2tb-7200rpm-sata3-256mb-blue-wd20ezbx-fiyati,1149984689.html bu hdd almak istiyorum ama win11 artık hdd desteklemiyor diye birşeyler okudum. ürün özelliklerinde de win10 uyumlu yazıyor , win 11 de çalışırmı takan kullanan...
  8. Kaancaskurlu

Yardım 🆘 Gaming Gen siparisi almadi! 🆘

ben geçen ay aldım hazır sistem yaklaşık dört günde geldi, iki kutu geldi birinde kasa diğerinde ürünlerin kutuları konulmuştu. Büyük kutular kahverengi içindekiler orjinal renkli kutu geliyor. Ama birkaç yerden okudum bazı kişilere orjinal kutuları göndermemişler. Bende bir sıkıntı çıkmadı...
  9. Kaancaskurlu

Yardım Gt301 armoury create de görünmüyor

Anakartım ASUS TUF B450M-PRO ve kasa modelim de ASUS TUF GT301. Hem anakart hem de kasanın ön fanları Aura Sync destekli(anakartım görünüyor). Ama kasa görünmüyor. bu 3 fanın birleştiği fan kablosu 3 pinli ve anakartta 3 pin giriş yok. Nereye takmam gerek bunu yada başka bir aparat mı lazım...
  10. Kaancaskurlu

Çözüldü✓ Sürücüleri güncelleme

Teşekkürler
  11. Kaancaskurlu

Anakart sitesinde bunlar mevcut mu
  12. Kaancaskurlu

Arkadaşlar yeni bir hazır sistem aldım,(ekran kartımın sürücüsünü güncelledim) aygıt yöneticisindeki bütün sürücüleri güncellemem gerekiyor mu. Bazılarının donanım linklerini arattığımda farklı sitelerden indirme linkleri çıkıyor ya da ben bulamıyorum galiba
  13. Kaancaskurlu

Ultima Tuf 3060Ti alınır mı

Uzun bir zaman böyle sistem çıkmaz galiba(düşük ve orta sistemler gelecekmiş genelde) ben arkadaşın attığı sistemi aldım şahsen memnunum.(psu yükseltilebilir)
  14. Kaancaskurlu

Monitör önerisi sistemde sıkıntı olur mu

Arkadaşlar r55600 rtx3060ti sisteme sahibim bu monitörde sıkıntı yaşarmıyım https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-27g2sae-1ms-165hz-hdmidisplayport-freesync-gaming-monitor-p-41541
  15. Kaancaskurlu

Anterman sonrasi bacak agrisi nasil gecer

azaltmanın birkaç yolu var yalnız yeni başladığını varsayarsak kas ağrıların kolay kolay geçmez, bence bundan biraz zevk alman gerek bizde geçtik bu yollardan
  16. Kaancaskurlu

550w psu yeterlimidir

Onun için yükselteyim dedim desteğe yazdım, montaj aşamasındaymış değiştiremezlermiş. Birşekilde satarım galiba yükseltirim tekrardan. Sağolun beyler
  17. Kaancaskurlu

550w psu yeterlimidir

Peki bunu nasıl değiştirebilirim özelleştirme menüsünde başka psu yoktu.
  18. Kaancaskurlu

550w psu yeterlimidir

Arkadaşlar eklediğim dosyadaki sistemi satın aldım ama psu 550w bu sistem için yeterlimi sıkıntı yaşarmıyım. https://www.gaming.gen.tr/urun/27478/ultima-tuf3060ti-amd-ryzen-5-5600-asus-geforce-rtx-3060-ti-tuf-gaming-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
Top Bottom